Recommended Posts

Pozdrav svima.

BMW E46 320ci 2.2l 125kw 2002

Imam cudan problem. Kad ostavim auto na leru da radi tipa 1min pocne da trokira, zapravo ne radi jedan cilindar a najzanimljivije je sto nije uvek isti, nego jednom je prvi pa sesti pa treci itd. Ugasim pa upalim auto, sve normalno dok opet ne pustim da radi na leru. Isto mi je tako i na plinu i benzinu.

Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

to moze da bude koliko ja znam i zbog neke od lambda sondi ili neko vakum crevce. kreni od toga. Mozes sam da proveris, imas crevo sa malim kolenastim crevcem sto ulasi u ler ventil ispod disa ventila malo nize, vidi da se nije probusilo jer im je tu mana

Link to post
Share on other sites

Crevo je uredu. PS upalila mi se lampica od check engine ali nisam izgubio na vuci u voznji. Na dijagnostici mi izbacuje:

- nepaljenje klipa 3

- nepaljenje klipa 4

- nepaljenje klipa 5

- senzor kisika blok 2

Link to post
Share on other sites

ja ti kazem lambda sonda o2 senzor ti je crko i sada ti sara po cilindrima misfire, resi prvo to pa proveravaj bobine

Vazi, sutra cu kupiti sondu i zameniti. Javljam sta ce se desiti. Hvala Stefane

Link to post
Share on other sites

Jednom reci DEPLHI. To je univerzalna dijagnostika i sa njom ne mozes naci kvar. Odakle si?

Vidim i ja da sam dzaba pare dao za nju. Beograd - Bogoslovija

Link to post
Share on other sites

Idem sutra u visnjicku pa ako si slobodan pogledacu ti auto na brzinu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slobodan sam sutra. Vazi. Javite samo kad budete tu. 0644807014. Hvala

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Otvori bmw fans parts, pa pogledaj cega tu sve ima..

Pokusao sam ja da mu skinem katalizatore, drug koji radi auspuhe me je odvratio za 5 sek, kaze da ima optimalan rad sa katalizatorima, najmanju potrosnju..
a zapuseni katalizatori mirisu na sumpor, i da nije tesko da se utvrdi kad su mrtvi. Videh slucajno katalizatore na oglasima, za e46, bili su 4 glave
Trazi kolega benzinca, pa cu da mu otvorim forum, da vidi auto. Prelazis na prednju vucu posle m paketa?
Ludo burazeru.

Link to post
Share on other sites