Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

TT jos uvek ne radi, ovo su greske pri prijavi:

ako upisem namerno pogresan password :

Bad_Password.png

 

ako upisem dobar username i dobar password :

Username.png

 

ako upisem mail adresu umesto usera ( i tako bi trebalo da radi ) i dobar password :

Username_Mail.png

 

Moze li neko da sredi ovaj problem, navikao sam da su mi svi forumi na jednom mestu, a ovaj mi bas fali :D

Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Nema nikog da resi problem, sve manje se i pise i posecuje forum. Nesposobni adminiatratori bi trebali da se zamene novim momcima koje bmw zanima, a ne korist od prodaje delo a preko foruma...

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, 324d said:

Nema nikog da resi problem, sve manje se i pise i posecuje forum. Nesposobni adminiatratori bi trebali da se zamene novim momcima koje bmw zanima, a ne korist od prodaje delo a preko foruma...

Koji su to administratori? Jedini administrator na forumu sam ja. O kojoj prodaji delova pricas? Ja koliko vidim ti si najaktivniji u oglasima ovde, kupis na aliexpress pa preprodajes ovde...

Problem nije do administratora nego do tapatalk-a, kako je upgradeovan forum i tapatalk doslo je to neke njihove greske i cekam njihovu tehnicku podrsku da to resi... 

Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da nigde nema tipicnih BMW smajlica. Pogledah i ja po netu, ali izgleda da nema... Prosto neverovatno :(

Izvinjavam se zbog off, ali tema i onako nije preterano konstruktivna. Da... Tapatalk je neophodan. Ja ga takodje koristim, ali za sve postoji nacin...

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, [kick] said:

 

Problem nije do administratora nego do tapatalk-a, kako je upgradeovan forum i tapatalk doslo je to neke njihove greske i cekam njihovu tehnicku podrsku da to resi... 

Ok. Znaci radi se na tome. Obavjesti nas opet kad bude nesto kontkretno da ne camimo cekajuci. 

Link to post
Share on other sites

Da li je problem do tt ili do foruma ne znam ali ostali forumi na tt rade normalno. A činjenica je da već dosta dugo ne radi na tt. 

Takodje je činjenica da forum sve više zamire, na žalost.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, [kick] said:

Koji su to administratori? Jedini administrator na forumu sam ja. O kojoj prodaji delova pricas? Ja koliko vidim ti si najaktivniji u oglasima ovde, kupis na aliexpress pa preprodajes ovde...

Problem nije do administratora nego do tapatalk-a, kako je upgradeovan forum i tapatalk doslo je to neke njihove greske i cekam njihovu tehnicku podrsku da to resi... 

Mislio je na ukupno rukovodstvo foruma, rekao bih. Pogrešio je ali eto ispraviio si grešku :)

Link to post
Share on other sites

Kod mene takođe radi... [emoji6]

Послато са GT-I9300I уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites