e46 estetika


Recommended Posts

Evo ovako, pukao mi je podizac stakla, levi  vozacev, pa sam prebacio sa zadnjeg levog leptira na vozacev da ne moram na kljuc da otvaram svaki put, i sad bih da kupim i taj prekidac da mi ne izgleda ruzno, dosta je upadljivo... Nov , polovan, svejedno , uzeo bih 2 komada i interesuje me znate li cene ? Na kupujem prodajem ima samo 1 polovan, i cekam odgovor, u bmw autoline su mi trazili 5 hiljada za to parcence plastiek ?! , u delti nemaju. Druga stvar je znate li nekog ko se bavi farbanjem plastike ili presvlacenjem folije unutrasnjih delova enterijera, treba mi samo kasetica ispod radija i piksla da se presvuce/ofarba ( vise sam za to farbanje ). I treca, odlepilo mi se platno sa stubova kod soferke bas na dnu, pa ne znam , mozda neki tapacir moze to da samo zalepi , kapiram da mora da se skida da se sve lepo sredi pa me zanima preporuka ako imate nekog. I cetvrto i najbitnije , prokleti keder vozacevih vrata , zvao sam sve moguce otpade ovde koje ste naveli, gledao po oglasima, niko nema. U autoline su mi trazili citavih 35 hiljada za to...onaj kao plisani deo sto ide od polovine bocnog stuba pa gore uz prozor...  Hvala unapred na odgovorima. :)

Link to post
Share on other sites

Na kp je bio lik iz Knjazevca koji za 20 eur nudi ceo kit, toliko su cene reparacije u Nisu i u Bg-u.U Bg- u ako se dobro secam servis bese valjda negde u Zemunu

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Шоми, можда би те интересовала тема BMW отпади.
Имаш бројеве телефона и локације где се налазе. Ево и линка

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
On 29.9.2016. at 6:30 AM, firul said:

cime si lepio? Kod mene se isto odlepilo na zadnjim stubovima

Kupi Motip lepak u spreju,pola litre je oko 1000 dinara,mozes sva 4 stuba da prelepis,dobro ocisti pre lepljenja ako na platnu ima ostataka starog lepka uzmi drugo platno bez sundjera,naprskas,sacekas koji minut i polako lepis,peglaj nekom mikrofiber krpom da ne ostaju fleke od prstiju,lepak drzi kao lud,za takve stvari pravljen

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, DEJAN74 said:

Kupi Motip lepak u spreju,pola litre je oko 1000 dinara,mozes sva 4 stuba da prelepis,dobro ocisti pre lepljenja ako na platnu ima ostataka starog lepka uzmi drugo platno bez sundjera,naprskas,sacekas koji minut i polako lepis,peglaj nekom mikrofiber krpom da ne ostaju fleke od prstiju,lepak drzi kao lud,za takve stvari pravljen

Hvala!

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, firul said:

Hvala!

zaboravih da dodam,prskaj i platno i stub,ne moras sve odjedanput ako nisi strucniji u lepljenju,ides po trecinu povrsine,zatim kad se dobro zalepi i osusi odseci malo sire od ivica najbolje ziletom i onda ih presavij i lepi sa kontra strane,mada fabricki nije savijano ali tamo je platno seceno na meru u delic milimetra,lepak nema miris mozes montirati cim sve osusi a to je par sati da bi bilo garantovano suvo

Link to post
Share on other sites