Bmw 320 D 150ks 2002g prima gas kao mrtav


Recommended Posts

Pozdrav svima, now sam na forumu pa neznam ni kako se teme tj pitanja postavljaju. Ne zamerite mi.

Ovako Vozim Bmw 320D 2002g 150ks  cipovan nznm na koliko ali imam jedan veliki problem koji nzn niko da ga resi. Ide kao mrtvak, u 2b probija tj kao da mu se tad ukljuci turbina preko 3500-4000 obrtaja a u 3b na 3000. A na ler nece da predje 4000 obrtaja.

Prilikom pucanje te klapne radnjeno mu je; Glava motora, zamenjen dihton, cistene dizne, cistena turbina, stelovana i ispitana u dobrom je stanju, stvaljen je  now protokomer, isprobavan i map senzor, skinuti su katalizatori, zamenjena vakum creva, isprobana papucica gasa, isprobane pumpe za gorivo, zamenjeni filteri svi i ulje. Svaki deo dobro funkcionise i na dijagnostici ne prijavljuje nikakvu gresku ili kvar a prima gas tj ide kao da ga neko vuce pozadi.

Hvala unapred svima.

Link to post
Share on other sites

U leru i nemmoze da predje preko 4000 obrtaja,to je fabricka blokada u leru,a sto se tice problema sa snagom tu moze da bude svasta,pocni sa drugim map senzorom,drugim protokomerom,merenjem kompresije,i naravno diagnostika krstena.MOra da pokaze ako nesto nevalja.

Link to post
Share on other sites