Recommended Posts

Pozdrav, jesam malo vise mali da bi se bavio ovim poslom, ali me to najvise zanima. No da se bacim na predstavljanje. Kupio mi otac BMW-a kocku 316i M40 limuzinu. posto moj brat sredjuje Zastavu 128, resio sam i ja da sredim malo bmw-a. Na autu sam nasao dosta nedostataka kao sto su: Pokvareni el. retrovizori, rukohvat vozackih vrata se izvlaci, neradi osvetljenje instrumenata na tabli i potenciometar za brzinomer, prekidac za podesavanje farova, nema prednji spojler ispod branika (lip), nema resetkicu na sredini ispod branika, nema jedan poklopac za maglenke, nesto mu skripi centralna konzola kod rucne, pogotovo kad se ubaci u rikverc, napravila se rupe na zadnjem veznom limu ispod kedera i skoz dole sa desne strane u visini auspuha i volan je malo pohaban. To je to od nedostataka na mom vozilu. I STO JE NAJGORE IMA PLIN !!!!!!!!!!!!!!!>:(>:(. Ali opet nemogu da se pozalim na auto posto ide ko metak, dosta je udoban, komforan, veoma tih (ne zadugo)... Toliko od mene za pocetak, nadam se da cu se uklopiti u vas klub

Spoiler

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...