Bmw 320d M 150ks


Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav ekipa, nisam dugo pisao na forumu, ali to ne znači da se nije radilo na autu 😁

Svašta nešto se sređivalo, promenjena prednja maska, ubačena mat crna, ugrađene opruge eibach pro kit, urađen izduv straigh pipe, nazad distanceri 15mm, a za par dana ide kod limara da se urade neke sitnice na blatobranima i pragovima, standardno za e46 😁

Link to post
Share on other sites

Gledam oglas na KP i sve se mislim, poznat mi je auto, ali nikako da klikne, jer se nigdje ne vidi tablica...

Nego, kako si zadovoljan sa setom? Pretpostavljam da si ostavio fabričke amortizere?

Link to post
Share on other sites

Drugar od koga sam nabavio opruge me zamolio da mu posaljem slike auta kada montiram da se vidi visina auta na eibach-pro kit 😁

Prezadovoljan, fabrički amortizeri, visina taman kako sam želeo, udobnost sasvim dobra, skoro da ne primećujem razliku u odnosu na prethodno m-optik vešanje.(te opruge sa m vešanja su inače na prodaju ako nekom treba).😁

Link to post
Share on other sites
[mention=32879]dulebp[/mention]hvala Dule, kako služi e60? Jesi zadovoljan autom?
[mention=52370]filip11314[/mention]
Auspuh servis Žeki, drugar u Ns, oko 50e, ukrasni završetak auspuha i cev auspuha umesto zadnjeg lonca [emoji16]
Sluzi dobro, al nikad manje nisam presao za godinu dana, valjda korona ucinila svoje, pa i nisam imao nekih problema. Auto je krstarica, skroz druga dimenzija naspram starog e46, trojka je vise sportski nastrojena, ovaj je vise za put da se duze vozi, al zato nije bas idealan za grad, al jbg. U planu su neke kozmeticke promene, al idemo nesto bas polako, malo vremena imam za igranje...
Moracemo organizovati neko druzenje u Ns, pa da pregledamo malo masine i razmenimo misljenja. [emoji846]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sredili i sitnice na limariji, promenjeni još neki detalji, sad je konačno onako kako treba da bude, bez packe što bi rekli 😁👌

 

IMG-20210526-230817-784.jpg

IMG-20210524-180924-399.jpg

Edited by Igor_NS
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
On 5/8/2021 at 9:14 AM, Igor_NS said:

Prezadovoljan, fabrički amortizeri, visina taman kako sam želeo, udobnost sasvim dobra, skoro da ne primećujem razliku u odnosu na prethodno m-optik vešanje.(te opruge sa m vešanja su inače na prodaju ako nekom treba).😁

Prođe neko vrijeme, pa sad valjda imaš neke dodatne utiske. Kakva je visina kada se auto popuni? Kako se ponaša poslije nekog vremena sa ovim oprugama?

Edited by castor
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Prelep auto... Ali danas ako nemas nekog bas dobrog frenda na tehnickom tesko prolaze auti... Bukvalno te za svaku sitnicu ruse. Da ne pricam o poskupljenju tehnickog na 7000din. Mene za moj bmw e36 318i izasla danas registracija 29.500din sa 2 stepenom...ODVRATNO

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na autu je u suštini sve fabrički, nema nekih prepravki velikih,auspuh ćemo lako vratiti na fabriku, imam i katalizator i zadnji lonac 😁 sve je i više nego ispravno i nema razloga da ne prođe tehnčki 😁 Da uvek mogu da se uhvate za neku glupost to stoji 😅 Cena tehničkog no comment...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...