Recommended Posts

Evo i ja da predstavim svoj auto,320d od 150 ks ,2002 godiste. Od skoro sam vlasnik ,u planu su zimske gume na celicnim ili aluminijumskim felnama,to cemo jos videti ,ako neko ima neki savet neka napise,mali servis(do sada je sipano ulje castrol 5w40edge,planiram i da nastavim da sipam to ulje,ako neko ima neki savet za neko bolje ulje za taj motor neka napise), patosnice nove,poliranje farova, sociva ili projektori kako li se vec zovu u farovima.:) Evo i koja slika:

 

IMG_20161008_172756.jpg

IMG_20161008_172813.jpg

IMG_20161008_172842.jpg

IMG_20161008_173022.jpg

IMG_20161008_173122.jpg

IMG_20161008_180808.jpg

IMG_20161008_180820.jpg

Nadam se da sam dobro postavio slike,svaki savet je dobrodosao. :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Lep bmw, da te dobro sluzi...Reklo bi se da ima jak paket opreme 

Meni se jedino ne svidja ovaj mahagoni, mozda presvuci nekom folijom piano black ili bruseni aluminijum, ali ako je tebi ok ovako onda nista :)

Vidim da su Ns table na kolima pa pretpostvaljam da si odatle, reci mi ko ce ti odrzavati auto imas li preporuku za nekog dobrog majstora.

Jel se meni cini ili je svaki e46 malo vislji napred nego nazad?  

Link to post
Share on other sites

Top [emoji106] dobar je i taj mahagoni, ne bi ja to dirao. Svaka druga e46 ima te lajsne od brusenog aluminijuma, neka se tvoj razlikuje malo. [emoji4]

Sent from my LG G2 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Mahagoni mi se nekada svidja ,nekada ne ,al kao sto goran kaze neka ostane,bar da budem drugaciji. ? Jos nisam odlucio gde ga odrzavati u Ns,do sada je bio kod Prodanovica u Petrovaradinu ,mozda i nastavim tamo,nisam jos siguran. 

Sto se tice tice komandi na volanu,to mi jako lepo izgleda,al nemam tempomat pa nisam siguran da li to da uradim,ali zbog estetike i komandi za muziku 50 i nije toliko puno para.

Link to post
Share on other sites

Nisam to znao,jos sam pre neki dan radio test i vidim svetli lampica od tempomata. 

Da li na ovaj moj postojeci volan mogu da se dodaju samo komande? Pitam zbog ovog mahagonija na njemu. 

I hvala za ovo,to ce biti prvo sto ce se sledece uraditi ?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, casper e46 said:

A sto da ofarba? Pitam zbog sebe, meni su ofarbali ali nije najbolje ispalo probacu sa folijom.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Ja sam ga uzeo sa folijom i nije mi se svidelo :) A posto se bavim farbanjem na neki nacin mogu da ti objasnim kako lepo da prefarbas tvoje na viber ili pm :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...