Recommended Posts

Pozdrav svima :)

Imam par pitanja pa se nadam da bi neko mogao da mi pomogne :) Od skoro sam vlasnik bmw-a e46 320d 2004 god. pa bih voleo malo da ga doteram po nekom svom ukusu, pa eto da krenem od necega.

Hteo bih da ugradim neku ovakvu multimediju http://www.kupujemprodajem.com/-Multimedia-za-BMW-Serija-3-E46-27296652-oglas.htm?filter_id=86987040

medjutim situacija na centralnoj konzoli kod mene je ovakva

8f0b5290b15bec286c74a6ea0fe4bc76.jpg

i sad mene zanima da li bi to mogao da odradim, i naravno ako moze, kome bih mogao da se javim da mi odradi sve sto je potrebno. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

To moze da se napravi,potrebno je da ovaj clima control prebacis dolje gdje ti je ovaj ekran ili jos bolje naci clima control od modela sa 16:9 (vecom) navigacijom, zatim se mice cd player i plasticni nosac iza njega. Zatim unutra ubacujes nosac ove multimedije koji se zasrafljuje na fabricke rupe, onda povezujes instalaciju multimedije na fabricku to ti je plug & play. Tu imas jos dosta sitnica sve zavisi gdje ces gps antenu i mikrofon da zakacis oces li rikverc kameru i parking senzore da ugradjujes uglavnom ovo ti je grubo receno sto i kako

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Hvala puno na objasnjenju :) E sad zanima me da li znas nekog ko to radi posto se ipak ne bih sam upustao u ovako nesto, iako nije sigurno toliko tesko. :) Ili da probam sa ovima sto prodaju, i ugradjuju te multimedije da mi odrade to sve.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
ja sam platio sa sve kamerom za rikverc na proslom autu 280e ista ta ko sa oglasa [emoji4] a sada bih morao za neku novu android 350 bez kamere, jebg

Mislis da je dosta bolja ta android multimedija :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao tu sa android sistemom. Bila je 450e, ali sam je ja kupio isto na nekoj akciji za 370e. Najbolja stvar koju sam kupio za e46, prezadovoljan bio.

Ja ne naplacujem nista, ugradio bi ti ovako. Jedini problem sto si mi malo daleko, ali cesto putujem pa bi mogao da svratim ili nekako da se dogovorimo oko toga.

Link to post
Share on other sites

Nije bas mala razlika u ceni, ali ako je stvarno dosta bolja, pre bih onda gledao da nju nabavim. :) E sad ne znam jel bi trebalo nesto jos da se kupi dodatno zbog te moje kombinacije na centralnoj konzoli. Posto kod mene ne postoji pepeljara i ona pregrada za naocare.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Vidi kako se krecu cijene na aliexpres mn izlazi u Cg oko 210e android, bolja je opcija od fabricke ima vise opcija i laksa je za ugradnju i moras nabavit pepeljaru zbog clima controle

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ma da, za Srbiju je rizicno narucivati bas zbog carine, zbog toga sam pretezno gledao ponudu kod nas.

Ovako nesto bih narucio bez razmisljanja 9"HD Touch Screen Car DVD Player GPS Navigation for BMW E46 3 Series M3 GPS Bluetooth Radio RDS USB IPOD 3G Wifi Steering wheel

http://s.aliexpress.com/YnyeIrqU

(from AliExpress Android)

I gde bih mogao nabaviti tu pepeljaru. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Stefan L. said:

ova andorid je za fabricku mama, prvo modernije, drugo lepse, trece vise opcija mnogo bolje u svakom pogledu. One price OEM je OEM zaboravite :) 

Slazem se, a i pri ugradnji OEM mora pola auta da se izvadi napolje, a pri tome ni malo jetine komponente.

Link to post
Share on other sites

nego jedno pitanje,sta se desava sa komandama recimo za vebasto,za perk ventilation ili tako slicno tj sa funkcijama kojima se pristupalo sa mid displeja?

i sta se desava sa cd sarzerom u gepeku da li on gubi funkciju?

Link to post
Share on other sites
Ja ako narucim sa Alija u Srbiju, mislim da ce bas lepo da me oderu za carinu. Ne znam kako je za Crnu Goru i da li se kod vas placa carina. Ja sad imam u planu da kupim za e39, pa ne znam sta da radim.

Kod nas se carina racuna samo preko 150 e 10%. Ali svi koji narucujemo a vrijednost predmeta prelazi tih 150e, onda se posalje poruka prodavcu moze li da stavi cijenu racuna ispod 150e i 98% prodavaca ce da ti izadje u susret.

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites