Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno sutra grill u mat black ,neverovatno koliko ta sitnica promeni izgled .
Nego kolege ako moze mala pomoc,uzeh malo pre da montiram xenon ,spremio sam adaptere sve standardno,zavrsim upalim auto,upalim svetla rade ksenoni 10 sekundi i ugase se oba u isto vreme,i nema sanse da se upale dok auto radi ,kad auto ugasim i dok je na kontaktu upalim svetla ,ksenoni rade normalno ne gase se,dakle cim upalim auto odrade 5-10sec i ugase se,da li neko zna u cemu je problem ili je imao tako nesto,ja ovo prvi put vidim !? :/

Link to post
Share on other sites

Da li ima neko ko moze da mi pomogne ili ,,pozajmi,, bmw scanner ,samo da aktiviram blinkanje prilikom zakljucavanja-otkljucavanja ,stvarno mi je to potrebno,casticu koliko treba,jer nemam bas potrebe za bmw scanner-om pa sad da dajem 40-50eura .hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites

Todd, kakve su ti ono tambure na slici? Vidim neki Strat ili kopiju Strata i iza njega bass. Jel to tvoje?

Izvinjavam se zbog offtopic-a...

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Djoksa530i said:

I mene nervira sto nemam blinkanje, evo pridruzujem se :)

P.S. Bas si pedantno odradio bubrege, ja sam kupio druge da ne rizikujem, a i vise sam za mat nego za carbon iskreno, ali mozes da promenis kad ti dosadi.

E hvala drugar,potrudio sam se,pa znas kako reko da li da ofarbam u mat crno ,a stoji mi folija u garazi,pa reko presvucicu to pa ako dosadi samo skinem :D
Inace jos jednom da kazem za xenone kome pravi problem ,ja sam resio sa ovim ponistavacima za greske,1000din su i za levu i za desnu stranu .

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, Todd said:

Ejjj drugar,naravno,ja sviram bass :D iza je Ibanez :D

Dakle... Kolega bassista :-)

Lepo... Lep ti je i auto...

Link to post
Share on other sites

Todd i Djoksa530i, bio sam u ponedeljak u Bg, da ste ranije rekli da vam treba scanner poneo bi vam da odradite sta god vam treba. Ima dosta zanimljivih stvari za cackanje.

Ne znam kad cu opet ici za Bg, a ako vam se zuri javite se na pp pa cemo se dog kako da odradimo to. ;)

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, dulebp said:

Todd i Djoksa530i, bio sam u ponedeljak u Bg, da ste ranije rekli da vam treba scanner poneo bi vam da odradite sta god vam treba. Ima dosta zanimljivih stvari za cackanje.

Ne znam kad cu opet ici za Bg, a ako vam se zuri javite se na pp pa cemo se dog kako da odradimo to. ;)

E jbg nema veze,inace pcx Zolika mi sutra salje scanner da odradim to sto mi treba,ovim putem da mu se zahvalim sto mi je izasao u susret !!!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

wG2SIQk.jpg
MF volan ,prstenovi ,ovo ono :D

Jedno pitanje,da li neko zna kako da aktiviram US style lights ,ono da mi migavci rade cim upalim auto ili poziciju ? Probah sa BWM Scanner-om ali nije htelo,da li ima neka fora ili sta vec?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Todd said:

wG2SIQk.jpg
MF volan ,prstenovi ,ovo ono :D

Jedno pitanje,da li neko zna kako da aktiviram US style lights ,ono da mi migavci rade cim upalim auto ili poziciju ? Probah sa BWM Scanner-om ali nije htelo,da li ima neka fora ili sta vec?

Lepo mu je ovo leglo

Ne znam za bmw scanner al znam za NCS Dummy

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Todd said:

Da li bi taj software mogao da bude kompatibilan sa bmw scanner-om ? u smislu da skener bude kao konekcija (ocigledno :D )

E to stvarno ne znam, cak mi tako nesto nije ni padalo na pamet dok ti nisi spomenuo :D

Link to post
Share on other sites