Recommended Posts

Evo i ja sam od skoro clan ovog foruma a nisam imao vremena do sad da vam se malo predstavim i objavim koju sliku da vidite sta vozim i sta me u zadnje vrijeme najvise zamara :P

U pitanju je e46 320d 2003 2.0 110kw kupljen ove godine da ne trazim tacan datum od prilike prije 2-3 mjeseca.

Do sad sam zadovoljan nisam imao nekih problema osim desnog el podizaca koji nije radio pri kupovini auta ali i to sam rjesio za 40-ak eura i sad fercera kao lud :)

Malo me sad muci to oko tih sijalica i to sve ali proci ce i to! Da ne pisem romane evo i koja slika pa recite mi vasa misljenja i neke preporuke pa i kritike i tako :)

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Screenshot_14.png

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

Screenshot_17.png


free photo hosting

Valjda ima dovoljno :)

 

Link to post
Share on other sites

Vidi se ispred na slici iz jedne moje teme :) imao sam prije peugeota 309 1.3 benz staro auto mislim imam i sada ali to starac sad voza sluzi mu za posao i tako to :)

A stavio sam samo sto se ne vidi na slikama one hromirane okvire za tablice i to je to :)

Imam u planu felne nove ali dok prodje zima jer nisam bas u sjajnoj novcanoj situaciji.

Dobro bi mi dosli neki predlozi felni i slicno :) 

Hvala kolega

Link to post
Share on other sites

Nema na cemu :)

E sto se tice predloga za felne, da vozis nesto starije recimo serije 3 imao bih par dobrih ideja. 

Sa obzirom da je auto e46 limuzina, nisam siguran. 

Na pamet mi pada jedan model felni koji mi se jako svideo na e46. 

Ove sa X5. 

I na limuzini to moze da izgleda super sigurno uz pravi profil gume. Mislim da je bila jedna e46 u Bg sa ovim felnama, limuzina, upravo se sad setih. Auto je izgledao bas besno. Full. 

b0352b0d146cec61c167b44882a9bbf5_zps04db

Link to post
Share on other sites

Uff taj na slici bas mocno izgleda al jbga njemu je tu svasta nesto uradjeno :) proce i ova zima doce neke felne valjda na proljece :) posto sad nisam bio u mogucnosti investirati u celicne felge i nove zimske gume ovu ce zimu da bude u garazi da (zimski san) :D jedini problem ovde u mom gradu je sto nema gdje auto da se vozi i popravlja to su sve ljudi kad mu dovezes auto sve zna i u sve se razumije a ustvari i on pravi put to nesto rastavlja ne zna ni sta ga ceka :) 50km od mene ima bmw ovlasteni servis ali tu gule kozu s ledja :)  samo predlazite sta bi se moglo uraditi ali ne nesto previse npr felne i tako neke stvari da ne pravim cirkus od auta :D 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...