Recommended Posts

Evo ovako narode ! :)  novi sam na forumu pa bih ponesto zelio i naucit oko tih BMW ljubimaca.. Naime zanima me, na sto sve treba paziti kada se kupuje polovan auto, koliko dodje odrzavanje takvog vozila , na sto bih trebao obratiti pozornost pri odrzavanju, cijene, vrste motora, interijer, exterijer, sve moguce sto mislite da je vazno molio bih vas da mi napisete :D   naravno ako nije neka frka. Inace obozavam BMW-e ali ih ljudi blate radi raznoraznih stvari kao sto je zadnja vuca, odrzavanja i te pi**e materine, msm vi ste majstori pa znate, e sad ja zelim naucit sto vise da znam prepoznat dobru "masinu" kada budem kupovao, i naravno zelio bih znat jesu li pretpostavke istina ili samo sranja koja ljudi pisu kad im je dosadno. Eo nadam se da nisam smorio samo zelim bit upucen u sve to. Poslat cu vam video kasnije koji opisuje kao sve mane BMW e46-ice pa cete valjda razumijeti moju brigu. Kasnije vam dopisem ako se jos cega sjetim  . Da se unaprijed zahvalim   Inace zanima me sve sto se tice e46-ice :) Hvala jos jednom  :D 

Link to post
Share on other sites