X5 grijanje


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 hours ago, 777.boban said:

NIje dzabe falio taj osigurac

ma sto je najgore webasto je radilo zimus  ! osigurač je morao da bude na svom mjestu , jer kad sam stavio osigurac webasto je opet proradilo ? neko ga je od majstora izvadio tokom rada limarsko lakirerskih radova ? ne vjerujem da sam sa mogao sta spaliti s time da sam postavio osigurač .

Link to post
Share on other sites

ma ovdje kod nas haos snijega kao u bajci :) a naručio sam se u subotu da primjenom termostat pa cu usput na dijagnostiku da vidim sta je i kako, nesto gledam neki video na youtube, liku se isto popalile te lampice ali mu i dole u infu obavjesti isto izbacuje " dsc 4x4 greska" , kod mene toga nema ? i kod mene se poslije 5 minuta kad ugasim auto i ponovo upalim vise greske ne pojavljuju ? sta god radio nema greski ! kontam da nije do punjenja akumulatora da je on dobro izvucen a alternator pri kraju pa ne može da zadovolji . :( nada zadnja umire da je fantomska greska :) 

Link to post
Share on other sites

Najzad danas bio na servisu i promijenjen glavni termostat sad grije ko lud :) usput su mi ocistili i EGR ventil :) bio ko cumur sto se tice gresaka koje su mi se palile vise se ne pale jutros upalio auto posle par sekundi se i greske popalise , vozio jedno 10 minuta stanem ugasim pricekm da se reseruje struja ponovo upalim nema gresaka vozao sam se 2 sata nesta se vise ne pali vjerovatno slab akumulator veliki minusi pa nesto impuls da cim se malo dopuni baterija sve OK 

008.jpg

009.jpg

Link to post
Share on other sites

webasro radi 100% falio samo osigurac koji je neko iz nekog razloga izvadiom to cu vratiti ovih dana posto sad radi grijanje nisam htijeo da ga vracam da nebi stalno radilo webasto posto je termostat bio u kvaru :)  one su me greske brinule ali eto super sam prosao nadam se da ce tako i ostati :)

Link to post
Share on other sites