BMW 318i - saveti i mišljenja


Recommended Posts

Pozdrav svima,

Od danas sam član ovog foruma, pa se nadam da ćete mi pomoći u izboru BMW-a.

Konkretnije, imam solidnu ponudu za 318i iz 2004. godine. Auto je u jako dobrom stanju.

Ono što me brine je potrošnja, s obzirom da ne izlazim iz grada, a auto ima 2000 kubika i oko 140 ks.

Što se tiče održavanja, većina mi kaže da nije skupo, ali ako neko od vas ima mišljenje i konkretan primer kada je nešto popravljao bilo bi korisno da mi napiše. Naravno, bilo bi mi korisno i vaše mišljenje o ovom modelu uopšte, posebno ako se uzme u obzir starost vozila.

Trebao bih se što pre odlučiti da za auto da se ne proda, pa sam zahvalan za svako mišljenje.

Hvala svima unapred.

Pozdrav,

Sale

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, castor said:

Šta mu fali? Ovaj moj radi kao sat...

Ne fali mu nista ,ima sve sto je potrebno da kad pocne da kara usi zavrce,da lomi radlicu,da mesa ulje i vodu,da crkavaju senzori ima ih 3,da crkava motor valvetronika.....Da nabrajam jos??

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, castor said:

Ako te ne mrzi, piši sve. Čisto da budem upoznat šta može da me sačeka iza ćoška... Fala!

Ne,nego cim se pojavi neki od ovih kvarova neka putuje.......:)...........NAdam se da nece da polomi radilicu hahahaha

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...