Recommended Posts

Tacno tako. Rade oba paralelno... Samo ne vidim cemu. Iako sam bio skeptican, ne vidim da Primo ima nesto sto Nextgen nema. Barem za sada ne vidim...

Link to post
Share on other sites

Probao i sljakaju oba u isto vreme. :) Uh, trebace vremena da se priviknem na Nextgen, ali je prvi utisak da radi brze, nekako i stabilnije, mada mi ovaj interfejs nije potpuno po volji, ali su opcije svakako povecane. Pakujem ga vec sacuvanim favoritima i jos nekim podacima (kamere, poi, nove here mape i za neke susedne zemlje, dem...). Skidam i sa jednog sjajnog foruma i razne skinove slike autica itd, pa tako nadjoh i e39, e36... :D

 

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, AcoNik said:

Aj opisi malo sta se desava kada pokusas da instaliras?

Jesi li na memoriju telefona prebacio folder iGO_World?

Pise update package not compatibile,unninstal and install again.da na memoriji tell je na root

Link to post
Share on other sites

Prosto neverovatno. Imam nekoliko android uredjaja u kuci. Tablet, samsung s3, s3+ duos, s7 edge i na svima radi perfektno. Bez ikakvih problema. Proveri proceduru, siguran sam da negde gresis. Dakle ne na SD karticu vec kopiras u memoriju telefona i sve bi moralo da bude O.K.

P.S. Od Mare sam odustao. Ipak budzeni slovacki nije srpski... Sa Marom navigacija zvuci kao nas prestolonaslednik :) Nevena je ipak najbolja opcija... I na navigaciji i u Penthouse Band-u :)

Link to post
Share on other sites

Ja koristim Igo Israel. Rade dobro sve verzije, sve stvar ukusa i navike. Što se tiče brzine i stabilnosti, ima malo i do telefona. Meni je na s3+ radio dobro dok nisam u ubacio novi fajl za satelite, tad sam počeo često gubiti konekciju sa satelitima. A mnogo toga i različitih navigacija, za skidanje ima na Serbianforum.org .

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Koji Israel koristis? Primo Israel ili NextGen Israel?

Inace ja sam do skoro koristio NextGen Israel, a od skoro i zvanicni NextGen koji sam postavio ovde i mogu ti reci da je brzi od Israela. Nekako "glatkije" radi.

Svakako nema greske koji god da se koristi, oba zavrsavaju posao, sto je najbitnije

Link to post
Share on other sites

Koji Israel koristis? Primo Israel ili NextGen Israel?

Inace ja sam do skoro koristio NextGen Israel, a od skoro i zvanicni NextGen koji sam postavio ovde i mogu ti reci da je brzi od Israela. Nekako "glatkije" radi.

Svakako nema greske koji god da se koristi, oba zavrsavaju posao, sto je najbitnije

Primo Israel koristim. Telefon je S4. Radi sve odlično. Nikakvih problema, kočenja...

Ivice, idi na Serbian i registruj se i tamo ćeš naći sve o navigacijama.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites