Bmw e46 328i


Recommended Posts

E ovako nasao sam jedan bmw iz naslova 1999 god. Seqvent plin dečko kaze kako je ok auto:-S pa me zanima da lu je neko iz Aranđelovca da poznaje auto.vi inace nesto specjalno kod tog modela da se obrati pru kupovini? Poz

Link to post
Share on other sites

Da ti je taj nisam mogao ubaciti link. Ma sitna ulagabja do 50ak € a registracija je posebna stavka i nije mu neku poseban problem.pa bas bi bilo lepo da je marudzin onda bi znao sta je sa autom radjeno tj servisi itd.

Link to post
Share on other sites

Po meni je normalno da se o krajnjoj ceni prica na licu mesta kada dodjes da vidis auto. Ako ti fali para, ti mu preko telefona ponudi cifru koju imas pa ces znati na cemu si. 

Link to post
Share on other sites

Ok je to naravno negi lik ja pitam da lu si vlasnik i sta ima da se radi a on je brate nisam vlasnik imam ugovor i nema ulaganja a ako si ozbiljan i imas kes kad didjes mozemi da pricamo a ovako necu da gubim vreme na zajebante i objasnjavam ponaosob.i cao reko ok.nesto ljut decko;-) mozda je bio trenutno nadrndan al nije mu i to neko opravdanje jbg. Al oticicu ove nedelje da ga pogledam

Link to post
Share on other sites