Recommended Posts

imam fabricki bluetooth u e60, poceo je u poslednje vreme da zeza zvuk kad prikljucim telefon. radio secka zvuk ili mi ukoci sliku na displeju itd, a ponekad radi normalno ali tad ne mogu da aktiviram bluetooth. citao sam po stranim forumima i vidim da dosta njih imaju problem s mulf modulom koji je za telefon. iskljucio sam samo dzek u kom je opticki kabal i sve radi normalno osim sto sad u opciji za telefon stoji da se obratim servisu i kao da nemam bluetooth. probao sam preko inpe da reprogramiram ali sve stoji da je aktivno, imam i carly za bmw pro verziju i preko toga mi pise da je sve ok. vidim da je dosta njih resilo problem sa zvukom fiber optickim bypas kablom ali i dalje ne radi mulf tako da mi je isto kao kad je iskljucen.

da li mozda znate koji servis popravlja module ili koja je cena polovnog ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
On 2/16/2017 at 11:39 AM, alenas said:

nabavio sam bypass kabal radi mi sve kao i kad je iskljucen osim blututa , nemam problema s cd-om .

Pozdrav, znam da je stara tema ali imam slican problem na e91, ponekad radi normalno, a ponekad stalno koci i sliku na displeju i zvuk, i radio signal mi je losiji, pa me interesuje dali si i ti takve simptome imao?

Link to post
Share on other sites
On 4/19/2018 at 7:06 PM, alenas said:

da bas to. mada meni sad s baypas kablom sve radi osim telefona koji nisam nikad ni koristio .

Hvala druze na odgovoru, ja vozim vec 10-ak dana sa iskljucenim modulom, bez bypassa i sve radi normalno,  osim telefona.  Gde si ti nabavio bypass?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
On 4/23/2018 at 3:42 PM, vladaor said:

Hvala druze na odgovoru, ja vozim vec 10-ak dana sa iskljucenim modulom, bez bypassa i sve radi normalno,  osim telefona.  Gde si ti nabavio bypass?

Pozdrav, da li si nabavlja bypass ili i dalje vozis bez njega, ja sam skinuo samo kablove sa modula i sve radi normalno, jel treba da trazim bypass ili moze i ovako, i ako neko ako moze da slika bypass

 

Link to post
Share on other sites