Recommended Posts

Pozdrav svima. Član sam foruma vec duže vreme ali sam do sada samo nemo pratio diskusije i pokušavao da naučim ponešto s'obzirom da iako sam vozač vec vise od dve decenije, nikad nisam vozio Bavaraca.

Naime kad sam se predstavljao imao sa viziju da za lično uživanje pazarim kupe benzinca. Ipak je presudila porodična situacija, nas 4-oro i pas od 40kg [emoji1]. Logičan izbor je nekako bio karavan, a za dizela sam se odlucio posle vožnje u e90 320d.

Evo za sad par slika, a detaljnije i lepše kad se malo vreme prolepša. Zaboravih da napomenem auto je 2001 god 110KW

58787977a8411b7bd2b1e4917168e977.jpg296e109e6be3796f5c91870356e76a28.jpga8b3e47afad290463bb75b3889366d40.jpg

Link to post
Share on other sites

Nisam se pošteno ni navozio a vec imam problem. Auto nisam palio od petka navece, inače stoji napolju. Da li je moguće da je nafta zamrzla? Gorivo sam sipao (40 lit) u petak na Nisu prekoputa hitne. Auto vergla sastivim normalno, ali neće nikako da upali. Šta raditi?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Evo da javim i neke utiske i zapažanja. Auto je kod mene tačno mesec dana, i za to vreme sam prešao 2700km, sto gradske vožnje, sto otvorenog puta. Utisci posle ovo malo vremena su fenomenalni. Auto ide i vise nego pristojno, lezi na putu ko zalepljen za asfalt, nema trzavica, poskakivanja, knedli ili sličnog. Nisam nikad ranije vozio BMW-a, ali mogu da uporedim sa svojom proslom C klasom sličnog godišta. Nije sportista, ali uvek ima snage kad zatreba. Potrošnja u gradu me je malo iznenadila, iskreno sam se nadao malo manjoj.

Sto se tice ulaganja, sem osnovnog servisa, sipano je Shell 5w30, zamenjena su oba termostata, jez klime i podizač zadnjeg desnog stakla. Na prolece me čeka desna viljuška i prednje pločice.

Na satu trenutno ima 184000, a po servisnoj knjižici i po recima mehaničara, to je i realna kilometraža.

Sto se tice enterijera, za vozača i suvozača mesta ima i na pretek, dok su putnici pozadi uskracenji za tu komotnost. Oprema je siromašna, mogu reci spartanska, ali sve je ispravno i funkcioniše besprekorno. Tempomat mi stvarno nedostaje, ne znam da li ga je moguće naknadno ugraditi, ali ako postoji mogućnost, to mi je na listi želja.

Nemam foto aparat da ga lepo uslikam, evo par slika sa mobilnog telefona.

61d44bfb24adf049540b464309deb5d8.jpg

fa62225c46361e0aafb19827b6762ba3.jpg

dee5b49fb8c65f1496f43f1e4a57ffe8.jpg

Link to post
Share on other sites

Puno srećnih km ti želim :)

 

lepo karavanče. Daj neku sliku unutrašnjosti. A što se opreme tiče, u nekom trenutku su se odlučill na taj spartanski potez. Masu e46ica na oglasima vidim sa dva podizača ... bez tempomata, bez digitalne klime. Sa dvozonskom nisam video ni jednu ... (na e36ici svaka druga to ima) ... 

Link to post
Share on other sites