Recommended Posts

Pozdrav dobri ljudi. Evo da predstavim novog clana porodice. 325xi,2003godiste,limuzuna. Pre ovoga sam imao karavana 2.0dizel 110kw ali je vreme za promene. Auto je kupljen nov u srbiji i poseduje kompletnu dokumentaciju sa svih servisa koji su radjeni u radulovicu...165000km. Vredi svaku paru. Estetski ima nedostataka...ali koji auto nema?! Sem auspuha nista dirati necu...ostaje visok i udoban ?. Od opreme ima multi volan,sva 4 podizaca,fabricki alarm,fabricke farove sa projektorima...za moje potrebe sasvim dovoljno.

Evo i par slika...

https://goo.gl/photos/1w9ussiRTrtprLeM8

Link to post
Share on other sites

Dad sam gledao i mislim da nije to taj auto. Moj sam kupio od coveka koji je 10 godina vlasnik a kupljen je sa 15000km. Doduse nema nista specificno za raspoznavanje ali sam nasao neke racune na njegovonime jodnod 2008 tako da ...isti su alo nisu ?

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, baki.su said:

Dad sam gledao i mislim da nije to taj auto. Moj sam kupio od coveka koji je 10 godina vlasnik a kupljen je sa 15000km. Doduse nema nista specificno za raspoznavanje ali sam nasao neke racune na njegovonime jodnod 2008 tako da ...isti su alo nisu ?

 

14 hours ago, dredger said:

Jel to to?

 

Sad sam malo detaljnije poglkedao...to je taj auto a bas od njega sam i kupio.Zanemari post ispod.:).Sad ima projektore umesto ovih farova a verovatno ce i druge 16coli felne ici na njega a 17 za leto

Link to post
Share on other sites

Fin je to auto, a realno ne znam ko jos moze da se pohvali da ima e46 sa pravom km, bez da su ga vozile babe, dede i sl. Kakvi su utisci posle dizela? Jesi primetio neke prednosti, mane? 

Link to post
Share on other sites

Pa tek sam pre dva dana dobio tablice. Mana mu je sto nesto skripuce dok se ne zagreje...da li lezaj alternatora ili neki roler...kvacilo je malo vislje ali do sl godine ce izdrzati komotno. Fin autic,iznenadjujuce elastican sa malih obrtaja. Stvarno sam zadovoljan njime. Cak je i potrosnja ispod moje ocekivane [emoji16][emoji23]

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
bas le lep,meni se i taj volan svidja,jel to nesto prepravljano ili je takav volan

Drago mi [emoji16]. Ja sam ga poslao na prepravku i koziranje.

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Mozda bi ovaj volan,ali mozda,legao na neki race car,kad je sve u tom fazonu(rol barovi,sparco kadica itd) ali na klasicnu limuzinu po meni ne,jednostavno ne postoji nijedna crta na tom autu koja bi se uklopila u fazon tog volana,ali ok sto kazes ukusi su ukusi.

Lep j eauto u zdravlje da te sluzi,sto se motora tice bilo bi glupo da ne nosi tu karoseriju jos sa pogonom na sva 4 tocka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...