pomoc oko kupovine 320i/325i/330i


Recommended Posts

Pozdrav ljudi

Ovako imam pitanje za rodjaka htio bi da kupi neki od navedenih modela najvjerovatnije e46 mada dolazi i e90 u obzir. Ja ga iskreno savjetujem da je e46 kvalitetniji ali imam jako malo iskustva sa benzincima. Koliko sam uspio da vidim taj m54 motor je dosta dobar ima problem sa rashladnim sistemom i zna da odu dihtung poklopca ventila ili dihtung kartera ako se ne varam al to je opet po meni bolje od dizela koji su presli ko zna koliko ili e90 koji je meni iskreno bezveze (da se ne ljute vlasnici istog :) ) imao sam e60 i to restyle verziju i bio je uzas naspram e39. Potrosnja nije najbitnija stavka jer jako malo prelazi samo do posla nista specijalno

Link to post
Share on other sites

200ks do posla i nazad?

e46 jeste mozda lepsi al je teze naci dobar 46 nego 90. Mislim i da je tezi od e90. Kod nas ih nema mnogo na oglasima a za 6cil preko treba fino doplatiti

Link to post
Share on other sites

Covjek zivi u Spaniji i trazi neko auto koje se nece pretjerano kvariti a s obzirom da imam profil na ovom forumu reko da pitam za njega jer ja nemam nikakvog iskustva s benzincima imao sam e46 320d 136ks i e39 530d i e60 530d

Link to post
Share on other sites