Recommended Posts

Postovani forumasi, od skora sam vlasnik jednog bmw e46 320d, naime do pre jedno 15-20 dana radio je odlicno ali mi tad mi se prvi put desilo da sam ga posle najnormalinje voznje ugasio i kad sam pokusao da upalim nije reagovao, nema verglanja nikakvih cakcanja ili slicno, lampice se pale normalno ali auto ne reaguje. Oterao sam kod majstora zameni mi je cetkice i jedno 5-6 dana je radio bez problema normalno palio i sve uobicajno, ali mi se danas opet desilo isto, ako je neko imao slicna iskustva dobro bi mi dosla pomoc .

Jos nesto, na njemu treba da ide akumulator 74Ah 680A trenutno na njemu je 100Ah 980A ne znam da li ima neke veze ali problemi su poceli otprilike kad sam stavio taj veci akumulator.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 30.3.2017. at 0:12 AM, oldschool said:

Nisam popravljao, ne znam ni gde bih mogao a koristim drugi kljuc.Probaj sa drugim kljucem.

 

Radi drugi kljuc njega ternutno koristim 

 

On 30.3.2017. at 9:34 AM, Alexmax said:

probaj opet da povezez kljuc sa bravom,moguce da izgubi kod.

 

Послато са HUAWEI G7-L01 уз помоћ Тапатока

 

 

Probao, ne pomaze 

 

On 30.3.2017. at 10:35 AM, StunterSM said:

Odakle si?

Velika Plana 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Alexmax said:

uglavnom sa povezivanjem kljuca i brave je problem,cim ti rezerni pali,a jeli ti rade ove druge komande kljuca,osim paljenja?

 

Послато са HUAWEI G7-L01 уз помоћ Тапатока

 

 

rade sve ostale, hoce ponekad da zeza otkljucavanje ali uglavnom rade

Link to post
Share on other sites

neznam,jedino sto ja mogu da ti pomognem,da odes kod ovih u nis sto rezuu kljuceve,i da vide kod ,,i kod jednog kljuca i drugog,moguce da ti je i riknuo onaj deo mali sto je u macu kljuca,koji sluzi ecu da signalizira dali je pravi mac u bravi i dozvoli startovanje motora,ako resis imam adresu,mozes i samo da pozoves tipa odmah ce ti reci sta je problem,uglavnom,ljudi rade sve ..kucista skakavci ,kodiranje itd.

 

Послато са HUAWEI G7-L01 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ljudi bio sam kod elektronicara, kaze covek neka elektronika na kljucu je otisla, moze da se prepakuje od dva kljuca da se napravi jedan, sto se cena tice rekao mi je odnesem mu moj kljuc i jos jedan(napomena, mora da bude ne otvaran drugi) i 30 eur, ili mu samo moj odnesem on nabavi drugi i odradi sve onda je 50eur. 

 

Link to post
Share on other sites

U beogradu kazu da je najbolji servis Ristic sto se kljuceva tice http://www.autokljucevi.rs/srpski

Meni pocele da otkazuju daljinske komande i odem kod njih da se raspitam: 4000 rasturanje kljuca i zamena baterija ili sredjivanje elektronike ali sa novim kucistem, ne vracaju i ne lepe tvoje staro. 100 evra je novi kljuc da ti urade sa narezivanjem, kodiranjem, elektronikom i novim kucistem a 60 evra je novi kljuc sa narezivanjem i kodiranjem ali bez elektronike tj. bez daljinskih komandi. Meni na kraju uradio neki drug koji je imao zivaca da rastura kljuc i da ga lepi posle i ispostavilo se da nije baterija vec se odlemilo neko sranje unutra pa ga je samo zalemio, sastavio i radi ok.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...