Recommended Posts

Imam sivo nebo i stubovi su se bas razlepili i izgledaju ruzno, pa sam hteo to da presvucem. Medjutim bio sam kod tapetara i rekao mi je da ovo plisano sivo nebo nema kod nas da se nadje, pa mi je ponudio ono mrezasto sto ide u volkswagene.

Jel zna neko dal bih to mogao da nadjem negde, ili nekoga ko to radi kod nas?

Link to post
Share on other sites

Probaj da odes u prodavnicu SUKNO D.O.O Ako je ima u BG,materijal se zove mikro pliš ili brim brim,imaju jako veliki izbor a cene minimalne,usput ja sam koristio lepak motip u spreju i taj brim brim i ispalo je extra

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
On 02.03.2017. at 4:16 PM, DEJAN74 said:

Probaj da odes u prodavnicu SUKNO D.O.O Ako je ima u BG,materijal se zove mikro pliš ili brim brim,imaju jako veliki izbor a cene minimalne,usput ja sam koristio lepak motip u spreju i taj brim brim i ispalo je extra

I koliko je ipalo celo zadovoljstvo? Ja imam e46 pa zato pitam, hteo bih nesto u crnoj varijanti...

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Bugi said:

I koliko je ipalo celo zadovoljstvo? Ja imam e46 pa zato pitam, hteo bih nesto u crnoj varijanti...

Ja sam uzeo za e36 materijal u Dermi u Kralja Petra u Beogradu. Materijal je crne boje i sa sunđerom ispod, baš je dobro ispalo na kraju. Ja zadovoljan. Samo, što se tiče lepkova, samo sintelan (ili nešto sličnog kvaliteta). Ja sam se zajebao pa sam uzeo u toj Dermi neki sprej lepak na preporuku, pa sada imam sličan problem što sam imao i sa fabričkim nebom :( 

Link to post
Share on other sites
On 12.5.2017. at 0:12 AM, Bugi said:

I koliko je ipalo celo zadovoljstvo? Ja imam e46 pa zato pitam, hteo bih nesto u crnoj varijanti...

materijal je nesto jako jeftino ne vise od 600-700 dinara,zove se mikroplis ili brim brim,a lepak sam koristio motip u spreju,pola litre je oko 1000 dinara,treba ti dva spreja za nebo,kao podlogu sam koristio boju za beton ona je oko 300 dinara,dva puta predjes,kada se osusi poravnas malo smirglom recimo p 400 tu boju i onda lepis,bitno je da samo nebo ocistis od starog lepka,nekom cetkom,kasnije sam i malo uljanim razredjivacem pa onda oprao penom od deterdzenta,kaada se osusilo onda beton boja pa lepak,lepis po trecinu neba,naneses lepak i na nebo i na plis,kada se malo prosusi onda neku cistu mikrofiber krpu i peglas,treba ipak dvojica da rade ako nisi do sada radio sam,ostavi da plis predje preko ivica ,kada se dobro osusi znaci posle 2-3 sata onda seci ziletom po ivici ili malo savij pa nalepi na suprotnu staranu,tada i busis rupe za rukohvate i instalaciju za svetlo na nebu,nikako srafcigerom jer ce uhvatiti plis i pocece da ga kida,mozes skalpelom napraviti kao mali x tu gde idu srafovi i instalacija

Link to post
Share on other sites

Neznam drug ali mi deluje  malo komplikovano, pogotovu skidanje samog neba... I gde si provukao celo nebo meni nikako nije jasno gde izlazi napolje? Da skinem i soferku?????

Link to post
Share on other sites

na e 36 sam vadio nebo,spuste se nasloni od sedista,prvo jedan pa drugi zavisi na koju stranu vadis,jeste malo komplikovano ali izadje napolje,ako je lakse da se izvadi sediste mozda i ta opcija dodje u obzir

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Storeli na kraju nije imao na stanju najslicniji materijal ovome, niti ga je bilo u nabavci, pa se raspitao i na kraju je nasao da kod Savica (Hornet) ima isto nebo koje je skinuo od nekog prethodnog pa je bilo dovoljno da se presvuku stubovi. Odlicno je odradio, samo mi je malo u pocetku bilo cudno jer su cisti stubovi pa su svetliji od neba, ali milion puta bolje nego sto je bilo kad se raspadalo.

Na kupeu je bukvalno nemoguce izvuci nebo bez skidanja soferke tako da je to odmah otpalo kao opcija. Ali sa ovim stubovima sam stvarno zadovoljan kako su uspali.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...