Recommended Posts

Kakva je procedura nakon isteka registracije...

Imam zabranu upravljanja 3 meseca, a ostavio bih auto u servis na "neko" vreme.

Registracija mi istice narednih dana. Da li vracam tablice, nova saobracajna itd..?

Link to post
Share on other sites

30 dana od isteka registracije tablice vise ne vaze

ranije se placala kazna 5000din ko neodjavi ,tj vrati tablice u  roku od 30 dana od isteka. sada neznam,ali u svakom slucaju znam da tablice ne vaze posle 30 dana

ovo za kaznu,pisem iz licnog iskustva jer sam je platio za neki bivsi auto,jer nisu produzili registraciju,a nisu ni odjavili tablice,pa sam morao ja da platim,ali i to je od SUP-a do SUP-a,kako gde imaju posla i vremena za sve to.

Link to post
Share on other sites

Uradicu mu tehnicki, pa cu da se slepam 29 dana. Hvata me vikend, cisto da znam.

Cuo sam nesto da se ne vracaju tablice vise, ali dzaba kad ne vaze posle 30 dana. Hvala ti.

Link to post
Share on other sites

Posle 30 dana od isteka registracije moraš da menjaš tablice i saobraćajnu. Ja sam juče odjavio auto koji mi stoji dve godine neregistrovan i nije bilo nikakvih problema ni kazne.

Link to post
Share on other sites

Ja odjavio auto pre neki dan, u izjavi je navedeno da se auto odjavljuje zbog stajanja i pošto trenutno nije u planu registracija. E sad ako ja prodam nekome taj auto da li on može ponovo da ga prijavi i registruje bez problema?

Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni znao za izjave, prvi put cujem. Koje razlike od grada do grada haos. Kako je kod vas po gradovima sto se tice neplacenih kazni i registracije. U Zrenjaninu to ne gledaju, registrujes bez problema.

Link to post
Share on other sites
Ja odjavio auto pre neki dan, u izjavi je navedeno da se auto odjavljuje zbog stajanja i pošto trenutno nije u planu registracija. E sad ako ja prodam nekome taj auto da li on može ponovo da ga prijavi i registruje bez problema?

Naravno da moze, ali mora da ga prevede na sebe (da bi ga on sam registrovao) ili ti da mu regulistrujes.

@dredger, trebalo bi da je svuda tako

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Traze mi potvrdu iz ovlascenog servisa za koliko osoba je predvidjen auto, da menjam saobracajnu i td.

Nemam treci pojas na zadnjoj klupi, pa ne moze da bude registrovan na 5.

Jel su cimali jos nekog?

Raskupusali sve plastike da vide broj motora, slikali broj sasije. Prati me CIA

Link to post
Share on other sites