Recommended Posts

  • 2 weeks later...
2 hours ago, castor said:

Kao i svaka Lada - sve što sipaš. Zajebanciju na stranu, ispod 8 nemoj da računaš. Ovi što voze peticu sa 3L motorom će ti reći bolje.

:D

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, 0ooo0 said:

Moze li mi neko reci koja je otprilike potrosnja ovog bmw e60 530d

 

 

JA ti pisem kako je kod mene, ne otprilike. |U gradu s euglavnom vozi ujutru 3 km do posla (znaci i ne zagreje se kako treba), nakon posla 3 km kuci pa 7 do servisa i jos 10 do 15 km po gradu (semafori, kreni stani, guzva), na takvu situaciju trosi 11,5 litara na 100 km.

Kombinacija magistrala (malo ostrija voznja0 i auto put (do 150 km na sat) 7,7 litara.

Ovo je sve po novcaniku, a ne po bordu. Bez nekog izivljavanja. Cim ga gazis konstantno ide i preko 15 u gradu. Moj je automatik sa 245/40/18 gumama.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Malo se radilo na autu, koliko vreme to dozvoljava...

Ubacen i reprogramiran CCC od restajlnga,

Kupljene style 184 sa letnjim gumama 245/40/18 Continental sport contact 4

Stavljeni i grilovi od restajlinga

Zamenjene dve dizne 836

Kad nadjem vreme planiram i farove od restajlinga da stavim

To je za sada to.... To be continued...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg


how to do a screenshot on a pc

 

Link to post
Share on other sites

Big like ;-)

 

Послато са GT-I9300I уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Najaca petica po meni lepsa od f10 spolja jos uvek nemogu da prezalim sto sam morao da je prodam :( ,   M PAKET felna stakla sve je na mestu ne diraj nista vozi i uzivaj , puno srecnih km ti zelim :)

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, jasko. said:

Najaca petica po meni lepsa od f10 spolja jos uvek nemogu da prezalim sto sam morao da je prodam :( ,   M PAKET felna stakla sve je na mestu ne diraj nista vozi i uzivaj , puno srecnih km ti zelim :)

Hvala drugari, sem restajling farova i jedinice klime, nemam nista u planu da dodajem. eventualno rucica menjaca i to je to.

Link to post
Share on other sites

U moru e60-ki samo ovako napakovana lici na auto, meni licno najgadnija 5-ca ali Bmw-u najuspesnija jer je prodato preko 2 miliona dok je e39 jedva prebacila 1.6 milionaprimeraka

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites