Recommended Posts

Pozdrav svima planiram da kupim svoj prvi bmw.Radi se o modelu e60.Pa ako neko ima nekih saveta ili misljenja npr koji motor uzeti automatik ili manuelni ili nekih stvari na koje treba obracati paznju prilikom kupovine da napise.Unapred hvala

Link to post
Share on other sites

Moj predlog 3.0d automatic. mozes pozvati an 0692810355 pa cu ti objasniti prednosti koje ni ja nisam znao dok  nisam seo u njega.

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, leon63 said:

Moj predlog 3.0d automatic. mozes pozvati an 0692810355 pa cu ti objasniti prednosti koje ni ja nisam znao dok  nisam seo u njega.

Pa napiši, kao da ima šta da se krije.

Link to post
Share on other sites
On 3/29/2017 at 6:40 AM, castor said:

Pa napiši, kao da ima šta da se krije.

Prednosti su sto je menjac bas jeftin oko 1000e sa zamenom,sto je svaki taj e60 presao 500 hiljada i sve mu fali i sto su mu delovi bagatela,nebitno je sto je automatik ni manuelni nije nista jeftiniji za odrzavanje,i ako hoces dobar e60 moras da ga platis 10000e minimum ali preko od vlasnika ili sa placa gde te nece izjebati sa kilometrazom kao u Srbiji gde je svaki auto vozila baba i nijedan nije presao vise od 180000km.

Ako neces da ti se ogadi bmw spremi pare.

Link to post
Share on other sites

Uopste to ne mora da znaci kolko para das,rodjak moj dao za e90 320d 11000e pa se 15 dana posle kupovine dalo jos 2000 e za generalnu,a brat mi uzeo e60 kod prvog vlasnika sa svim racunima i servisima od prvog dana za 4000e, tako da je najbolje cekati da izleti prilika a ne lupit odma 10000 pa posle boli glava

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Nasao sam jednog 530d 2005 180 000km povoljan.Planirao sam ga otici pogledati ali je kilometraza "smijesna" za razliku od ostalih na internetu.Odlucio sam otici u ovlasteni servis na pregled a pored toga imate  li neki savet sta gledati na sta obracati paznju prilikom kupovine.Pozdrav

 

 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Rocco77 said:

a brat mi uzeo e60 kod prvog vlasnika sa svim racunima i servisima od prvog dana za 4000e, 

 

 

U kojoj zemlji dobar e60 kosta 4000e ? 

Link to post
Share on other sites

 

@Zeljkaamp U CG covjek je kupio nov auto i dao ga je za te pare jer mu vise nije potreban,vodili smo ga na provjeru u Bmw grebovic u Pg jedino sto je neispravno je bluethoot modul,i uz auto je dobijen svaki racun i papir od prvog dana tako da za mene to uopste nije los auto u odnosu na ove iz inostranstva sa magicnih 180k km

 

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, 0ooo0 said:

Nasao sam jednog 530d 2005 180 000km povoljan.Planirao sam ga otici pogledati ali je kilometraza "smijesna" za razliku od ostalih na internetu.Odlucio sam otici u ovlasteni servis na pregled a pored toga imate  li neki savet sta gledati na sta obracati paznju prilikom kupovine.Pozdrav

 

 

Da da to je prava kilomtraza za 12 godina

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, 777.boban said:

Da da to je prava kilomtraza za 12 godina

da :)

btw drugar zivi preko i godisnje gazi oko 100.000km ladno,nekad i vise

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, jelenabogic23 said:

Zna li neko kako dobiti sertifikat/potvrdu o usaglasenosti ili COC drugim nazivom, za bmw e34? Potrebno radi prebacivanja za Austriju iz Srbije.

Zar to ne treba za uvoz, a ne za izvoz? De i A su bliže na svaki način od Srb i ostatka normalnog svijeta. Što bi ti neko tražio COC za izvoz?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, jelenabogic23 said:

Traze mi za uvoz u Austriju. U tome i jeste problem.

 

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока

 

 

Okreni neku spediciju pa pitaj

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...