Recommended Posts

17 hours ago, vranjin said:

 

 

Šumaheri, zaobidjite bmw

 

 

 

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Uz duzno postovanje prema tvom autu, postoje ljudi koji jednostavno vole da imaju "visak" ili rezervu snage za ne daj boze ili za preticanja ili da im jednostavno auto ponekad nabaci osmeh na lice. Ja sam iz tog razloga kupio 3.0d, to ne znaci da glumim sumahera u 15 godina starom autu, naprotiv vozim pristojnije od 90% vozaca golfa po gradu, da ne spominjem vozace cuvene AR 147.

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Djoksa530i said:

Uz duzno postovanje prema tvom autu, postoje ljudi koji jednostavno vole da imaju "visak" ili rezervu snage za ne daj boze ili za preticanja ili da im jednostavno auto ponekad nabaci osmeh na lice. Ja sam iz tog razloga kupio 3.0d, to ne znaci da glumim sumahera u 15 godina starom autu, naprotiv vozim pristojnije od 90% vozaca golfa po gradu, da ne spominjem vozace cuvene AR 147.

Upravo i ja tako razmisljam,kao sto si sada napisao,Kao da sam ja pisao ovo,svaka cast! I lepo si pojasnio zasto se trazi jaca masina i koja mu je namena.

Link to post
Share on other sites

Bolje loš benzin od lošeg plina, barem po meni.

Ako ćeš tako da kupuješ auto, onda bolje ostani na Opelu. BMW nije idealan i kvari se i on. Možda manje od drugih, ali se kvari. Ima svoje specifičnosti, boljke i ćudi koje majstor, a i ti kao vlasnik, mora da isprati, pa je onda sve ok. Nije to Fiat da sipaš i ne misliš (i da ti puca k***c za istoga), jer svi od BMW-a očekuju da kad se doda gas, a on da poleti. Da bi letio, mora da se održava. Od Fiata se ne očekuje isto, niti služi isto, niti košta isto, pa se tako i održava. A zapravo tek to održavanje pokazuje koliko smo mi nisko po tom pitanju, jer mora da se uštedi na svakom ćošku.

Nema ti druge nego da pregrizeš, pa da se moliš da od ovih uveženih, sklapanih i preklapanih, tebe baš usere i dopadne dobro održavan auto, kome ništa ne fali. Ili da skupiš više love i kupiš dobar auto kod koga se sve zna i koji nema problema. Na tebi je, jer je tvoja lova, a i tvoj izbor.

Da valja - valja, ali ako ubodeš dobar komad. Ako nije dobar, ode lova kao voda iz crijeva...

Link to post
Share on other sites

Bre ja sam imao dosta auta na plin i nisam nikad imao problema,i sto se tice plina ja uopste nemam losa iskustva sa tim,naravno sekvent plin,dobro se plati kad ga ugradjujes al te dobro i sluzi,e sad naravno da planiram da platim malo vise od realne cene tog auta i da ubodem sto se kaze dobar i odrzavan primerak a ne neki krs za 2500 2600 e,pa da mi posle auto visi non stop kod majstora.

Link to post
Share on other sites

Dobar e46 realno ispod 4000-4500 se teško nalazi ... a najgora stvar je i ako daš 4500 ne znači da si sigurno ubo dobar ...

Ja nekako lično volim pre da uzmem auto koji se vozi ovde od vlasnika, nego iz uvoza (to je moj trip). Par mojih drugova je otišlo u DE po auto, oni su dobro prošli, ali su lepo i platili (izašlo ih je više nego "top ful novo stanje" po placevima).

Link to post
Share on other sites

Ne mora da bude toliko, ja prodajem svoj za 3500 sa 8 novih guma kupljen u Srbiji i odrzavan propisno od prvog dana. Daleko bolji od velike vecine na oglasima...Jednostavno hocu da ga prodam i uzmem nesto drugo, mogu da mastam o 4500 i da bleji na oglasu, a mene je izasao i daleko vise ali to je nebitno skroz... Drugar prodao svoj 320i takodje jako lepo odrzavan i solidan za 3000 jedva, jedino nije imao neku opremu. Cene od 5000 za e46 su jednostavno postale nerealne i mislim da nema vise kupaca za te primerke, mozda gresim...

Link to post
Share on other sites

Ja sam ono što sam tražio, morao sam da platim preko 4000. Verovatno ga jesam preplatio, ali nisam više mogao da idem i da gledam (prošle godine se na forumu prodavao jedan bordo na forumu za 5k, taj je imao sve što sam ja hteo).

Drugar je za nijansu slabiju opremu platio 3500, ali mu je naleteo. Doduše, imao je par zahvata na njemu ... što ne znači da ja neću najebat sa nečim ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

pozz ljudi,zanima me strucno pitanje,ko se razume u bmw motore izmedju  m52 i m54,koji je bolji i po cemu,zanima me bas sve, i od cega je je izradjen motor mislim na glavu i blok i sve ako mi neko moze reci malo detaljnije,tj napisati.bio bih zahvalan,

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...