Recommended Posts

Drustvo ako moze pomoc. Da li mogu dizne od e39 530d da se montiraju i da rade bez problema i mana za motor na e39 525d. Tacnije dizne koje imam od 3.0 su 984 a na 2.5 su 985. Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Moze evo kolega 

i mene zanima...

Link to post
Share on other sites

Kod mene su  na auto  sva cetiri injektora m47N sa razlicitim kodovima na samoj dizni (vjerovatno menjata sva cetiri ali ne i kodirana upisana u ECU) i auto je radio bez greske. Ja sam cisto iz dosade upisao kodove injektora u ECU putem DISa razlika ne postoji...

Link to post
Share on other sites

danko pitanje glasi za M57

 

ne m57N

 

obrati paznju na generacuju motora i kodne oznake

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma da li su iste dizne ali po bmw fansu nisu iste..

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, milosabs said:

Koja je oznaka m57?

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Kako mislis koja je oznaka? Od 2.5d su 985 a od 3.0d su 984

 

Link to post
Share on other sites

Da li je oznaka motora m57 ili ima jos nesto? Ako su njegove dizne a reparirane ili motor m57 ne treba kodiranje, u svim ostalim slucajevima mora

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
On Monday, May 01, 2017 at 2:43 PM, milosabs said:

Da li je oznaka motora m57 ili ima jos nesto? Ako su njegove dizne a reparirane ili motor m57 ne treba kodiranje, u svim ostalim slucajevima mora

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

I motor 2.5d i motor 3.0d nose istu oznaku M57 i to je to. Dizne izgledaju identicno s tim sto od 2.5d je oznaka 985 a od 3.0d 984. Ja konkretno hocu da ubacim od 3.0d jer sam prosle godine taj okrenuo na krov a dizne su pre toga rodjene svih 6, u medjuvremwnu sam kupio 2.5d na kojem su jako lose dizne pa sam mislio da prebacim sa tod 3.0d zato sam pre svega hteo da proverim da li je to isto, da li se samo dizne ubace, da li treba kodiranje ili se ne preporucuje? ?

Link to post
Share on other sites

Tako bi trebalo, u svakom slucaju moraces na dijagnostiku, iskljucivo ko ima samo za bmw

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, milosabs said:

Tako bi trebalo, u svakom slucaju moraces na dijagnostiku, iskljucivo ko ima samo za bmw

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Imam ja skener, samo sta da radim sa njim kad ubacim dizne? Da proverim u live kako rade ili nesto drugo?

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, milosabs said:

Dis-inpa

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

 

Ima drug i dis i inpu samo mi kazi sta da uradim? Da pratim live parametre za dizne i cilindre, ili nesto drugo?

Link to post
Share on other sites