320d E90 2005-2006


Recommended Posts

1 minute ago, Djomla said:

Pisao sam već o tome.Čišćenje me je izašlo 100 eur u servisu namenjenom za čišćenje filtera.Poslaću ti njihov link da ih ovde ne reklamiram.Slobodno ih kontaktiraj i pošalji im poštom filter,oni ga otvaraju i čiste.Bude 99% čist naravno samo nov je 100%.

reci mi jel si imao problem da auto nece da ti vuce? posalji mi link molim te. hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Nisam,vuče kao lud.Hvala Bogu,nisam imao tih problema,ali sam menjao diznu jer je jedna bacala više goriva,set novi zamajac,korpa,lamela,druk ležaj,modul grejača,svi grejači,roleri,španer,pk kaiš,diskovi,pločice skinuo klapne i stavio čepove i neznam ni ja više,moram videti u knjižici,sve pišem šta radim jer imam servisnu knjigu od prvog dana.

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Filipovski said:

to je jedini problem kod mene, ovako sam zadovoljan jednom kadnkupis bmw veruj mi da ces samo taj auto da vozis .. Auto je inace kao raketa samo sto mene sad ovo zeza jedva cekam da se resim ovog problema.

pa i to mozes da iskljucis, raspitivao sam se...kod ovog mog majstora kaze mi sredjivanje je 200-300e okvirno....skines ga i koga boli uvo za zagadjivanje heheh :D
pa to i ja mislim, ipak je Bmw Bmw, jbg sad je skoro svaki auto novije generacije ,,skup,, za odrzavanje, nije to era golfa 2 vise....cist primer je alfa 159 koja je da kazemo u klasi i ceni sa E90, pa je bar duplo skuplja za odrzavanje....a sigurno ne moze da pruzi isti dozivaljaj kao Bmw :)

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Djomla said:

Nisam,vuče kao lud.Hvala Bogu,nisam imao tih problema,ali sam menjao diznu jer je jedna bacala više goriva,set novi zamajac,korpa,lamela,druk ležaj,modul grejača,svi grejači,roleri,španer,pk kaiš,diskovi,pločice skinuo klapne i stavio čepove i neznam ni ja više,moram videti u knjižici,sve pišem šta radim jer imam servisnu knjigu od prvog dana.

 

Ti si poprilicno uradio na njemu :) 

Link to post
Share on other sites

Poprilično i poprilično me je koštalo.Ti sad u oglasima imaš brdo automobila za 6000 - 7000 itd ali kad dodaš još neki trošak dobiješ dobru cifru.

Link to post
Share on other sites