320d E90 2005-2006


Recommended Posts

Pozdrav drustvo, kao sto sam u prethodnom postu rekao, nov sam na forumu, a uskoro se nadam da cu biti nov u drustvu zadovoljnih vozaca Bmw-a :)

Hteo bih da vas zamolim(posto nisam uspeo nigde da nadjem na forumu) da mi malo pomognete oko nekih stvari...kao sto sam rekao planiram da kupim Bmw 320d E90 2005-2006god, pa me zanima sta bi mogli da mi kazete o tom modelu generalno, kakav je, na sta trebam da obratim paznju prilikom kupovine, sta su mu mane(ako ih uopste ima :D ), koliko trosi po gradu (Bg), kakav je sto se tice odrzavanja i sl stvari koje bi morao da znam za pocetak o ovome modelu pre kupovine :) unapred hvala na odgovorima, i nadam se da cemo se lepo druziti, pozdrav :) 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bole90bgd said:

Pozdrav drustvo, kao sto sam u prethodnom postu rekao, nov sam na forumu, a uskoro se nadam da cu biti nov u drustvu zadovoljnih vozaca Bmw-a :)

Hteo bih da vas zamolim(posto nisam uspeo nigde da nadjem na forumu) da mi malo pomognete oko nekih stvari...kao sto sam rekao planiram da kupim Bmw 320d E90 2005-2006god, pa me zanima sta bi mogli da mi kazete o tom modelu generalno, kakav je, na sta trebam da obratim paznju prilikom kupovine, sta su mu mane(ako ih uopste ima :D ), koliko trosi po gradu (Bg), kakav je sto se tice odrzavanja i sl stvari koje bi morao da znam za pocetak o ovome modelu pre kupovine :) unapred hvala na odgovorima, i nadam se da cemo se lepo druziti, pozdrav :) 

Ja sam kupio e90 pre nekih mesec dana vec imam problem da auto nece da mi vuce. Niko od majstora ne zna sta je..Moje prvo iskustvo sa tim autom..

Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Bole90bgd said:

Koje godiste je automobil? Nadam se da ces brzo srediti to, i da nije nista ozbiljno :)

 

Auto je 2006god. nadam se da je dpf filter :/ majstor je pokrenuo regeneraciju dpfa malo je bolje ali opet nije kao kad sam uzeo auto..izgleda da cu morati da ga skkinem to samo ne znam dal sme to da se skida mnogo pricaju da ima neku sondu dole koja je povezana sa motorom..dobro gledaj kad kupujes auto i povedi majstora sa sobom.. Moj savet

Link to post
Share on other sites

jel motor od 163ks? a sad jedno mozda glupo pitanje da li moze da se skine skroz dpf filter, ili da li postoje modeli fabricki bez njega O.o posto sam na nekim oglasima video kao model bez dpf-a, sad ne znam dal je fabricki ili je skidano ovako?

Link to post
Share on other sites

 

Ovo mi je prvi izbor B|

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10137770/bmw-320-d

 

ovo je neka rezervna opcija :D

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9896467/bmw-320

 

 

 

eventualno ovaj ako nema nista u Bg-u....a opet se ne bih cimao nesto mnogo dalje od Beograda.

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10091753/bmw-320-320d-eleta

 

Sta vi mislite? 

Link to post
Share on other sites

Sve zavisi kakav auto zelis, iskreno ja bih trazio neki sa malo vise opreme a i koliko sam gledao oglase po srbiji ima dosta lepih primeraka, naravno sve zavisi sta ti volis [emoji4]

 

Evo par primera koji su meni lepsi sa oglasa nasih

 

d0c1ef06d741e55bbcd8ea820cb7e867.jpgc26b218d49004e42ff0f9311a1994007.jpg55b416bc02d53a6261328b9f26d1a9d5.jpg7b4da31c611d0af13df3a5ce73faad2c.jpg401e5b14b87fd960acfca9d60b0edb49.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ove slike sto sam ti poslao uglavnom im je cena izmedju 7 i 8 hiljada, naravno ti najbolje znas koliko si izdvojio za taj auto, nego ja znam po sebi ako kupim sa manje opreme onda mi je muka sto nema pa trazim drugi [emoji4] Zato sam sad nasao sa dobro pa cu se skrasiti valjda [emoji1]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Bas je tesko naci ono sto stvarno zelis B| kad bi se ja pitao za ovaj model, ceo M paket spolja, neke dobre felne, i unutra kozne kadice, navigacija, i trokraki volan sa komandama.....kao ova poslednja slika sto si poslao, samo sa ostalim stvarim unutra xD ali jbg takvog na oglasima nema trenutno, pa mi je najbitnije da uzmem dobar primerak za najkorektniju cenu :)

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Bole90bgd said:

 

Ovo mi je prvi izbor B|

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10137770/bmw-320-d

 

ovo je neka rezervna opcija :D

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9896467/bmw-320

 

 

 

eventualno ovaj ako nema nista u Bg-u....a opet se ne bih cimao nesto mnogo dalje od Beograda.

 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10091753/bmw-320-320d-eleta

 

Sta vi mislite? 

Ovaj crni sa M felnama nemoj da ides da gledas izgubices vreme samo bezveze. Ja sam bio da gledam njega uzas auto.. moj savet.. Nadam se da moze da se skine taj dpf svi skidaju  cekam odgovor od nekog iskusnijeg :/ 

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Bole90bgd said:

Bas je tesko naci ono sto stvarno zelis B| kad bi se ja pitao za ovaj model, ceo M paket spolja, neke dobre felne, i unutra kozne kadice, navigacija, i trokraki volan sa komandama.....kao ova poslednja slika sto si poslao, samo sa ostalim stvarim unutra xD ali jbg takvog na oglasima nema trenutno, pa mi je najbitnije da uzmem dobar primerak za najkorektniju cenu :)

Ima i takvih, ali im je i cena prilicno jaka :D

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Filipovski said:

Ovaj crni sa M felnama nemoj da ides da gledas izgubices vreme samo bezveze. Ja sam bio da gledam njega uzas auto.. moj savet.. Nadam se da moze da se skine taj dpf svi skidaju  cekam odgovor od nekog iskusnijeg :/ 

Sto, sta nije u redu sa autom O.o pa ja sam nesto gledao malo po oglasima a i ovako po netu, cak sam video neke modele 2005 163ks kao fabricki bez dpf-a, e sad dal je to radjeno po narudzbini ili ne, pojma nemam 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, shator said:

Ima i takvih, ali im je i cena prilicno jaka :D

e bas to, a po meni je suludo dati 10-13.000 za njega....za te pare bolje E60 sa tom opremom B|

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Bole90bgd said:

Sto, sta nije u redu sa autom O.o pa ja sam nesto gledao malo po oglasima a i ovako po netu, cak sam video neke modele 2005 163ks kao fabricki bez dpf-a, e sad dal je to radjeno po narudzbini ili ne, pojma nemam 

auto se prodaje sigurn 8 meseci. ja kad sam bio da ga gledam cula se letva volana, culo se nesto na trapu,nece da otkljucava vrata vozaca, far je slomnjen i puni se vodom jasam bio bas kad je bia kisa tesko pali..

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Filipovski said:

auto se prodaje sigurn 8 meseci. ja kad sam bio da ga gledam cula se letva volana, culo se nesto na trapu,nece da otkljucava vrata vozaca, far je slomnjen i puni se vodom jasam bio bas kad je bia kisa tesko pali..

u jbt koliko stvari O.o dal je moguce a tamo u opisu kao sve tip top bez ulaganja....pre koliko si ga ti gledao?

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bole90bgd said:

u jbt koliko stvari O.o dal je moguce a tamo u opisu kao sve tip top bez ulaganja....pre koliko si ga ti gledao?

pre mozda 3 meseca :/ tako nesto..e bamo moj sta sam sve ja isao da gledam.. isao sam cak za vrsac iz kraljeva da gledam bmw covek nahvalio auto kad sam stigao tamo on ceo izudran od grada tj leda,cuje se kardan auto udaren iza video sam po varu kod stuba kad sam ootvorio gepek.. otovi cetvoro oci i gledaj st uzimas..

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Filipovski said:

pre mozda 3 meseca :/ tako nesto..e bamo moj sta sam sve ja isao da gledam.. isao sam cak za vrsac iz kraljeva da gledam bmw covek nahvalio auto kad sam stigao tamo on ceo izudran od grada tj leda,cuje se kardan auto udaren iza video sam po varu kod stuba kad sam ootvorio gepek.. otovi cetvoro oci i gledaj st uzimas..

Koliko si ti platio tvoj ako nije tajna?

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Filipovski said:

ne znam kako da ubacim slike svog bmwa ali evo ti nesto slicno.. boja je ista i oprema potpuno ista ,samo sto kod  nema oono za case ispred suvozaca. auto sam platio 7900
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10121425/bmw-320-prodat

onda imas bas lep primerak :) a reci mi kakvi su ti utisci ovako, jel bilo jos nekih stvari sem dpf-a....taj filter je manje vise mana na svakom novijem dizelu, a i nasa drzava je inace poznata po bas dobrom kvalitetu goriva isto :D

Link to post
Share on other sites

Pisao sam već o tome.Čišćenje me je izašlo 100 eur u servisu namenjenom za čišćenje filtera.Poslaću ti njihov link da ih ovde ne reklamiram.Slobodno ih kontaktiraj i pošalji im poštom filter,oni ga otvaraju i čiste.Bude 99% čist naravno samo nov je 100%.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bole90bgd said:

onda imas bas lep primerak :) a reci mi kakvi su ti utisci ovako, jel bilo jos nekih stvari sem dpf-a....taj filter je manje vise mana na svakom novijem dizelu, a i nasa drzava je inace poznata po bas dobrom kvalitetu goriva isto :D

to je jedini problem kod mene, ovako sam zadovoljan jednom kadnkupis bmw veruj mi da ces samo taj auto da vozis .. Auto je inace kao raketa samo sto mene sad ovo zeza jedva cekam da se resim ovog problema.

Link to post
Share on other sites