E 60 520i 2007 iskustva


Recommended Posts

16 hours ago, Bimmerboy said:

zasto da zaboravi automatski mjenjac??? 

Više mislim da je zaboravio da doda u prvi post da je auto sa aut. menjačem ;) 

Link to post
Share on other sites

aha... inace ne znam kako se mjenjac ponasa u kombinaciji sa tim motorom ali kod mene na 218ks radi fenomenalno i vise nebi htio razmisljat o manualcu... brutalno odradjeno za to vrijeme kada je stvoren

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

imao sam  e60 520i  170KS nije bio LCI  neznam dal o tom motoru pricamo jer se u restajlinga ugradjivao i 2.0 sa 4 klipica..  Sve u svemu ista je konjaza za NM neznam.. , Zavisi sta trazis od auta ako bi da ga peglas od semafora do semafora nije za to peglanje po gradu uopste mora bas da se zavrti u visoke obraje da bi povukao nesto.. Dok je na autoputu Skroz OK od 120 do 180 200 spusta sasvim solidno .....oko 160-170  na putu to mu je neka krajna mera ono da se drzi  6,7H ili ti koliko se veec putuje na otvorenom a da mu ne smeta , da nije u visokim obratajima ...  Kod mene se pokazao super oko 40K sam presao Bez ikakvog problema samo redovni servisi i Vodenu pumpu sam promenio cim sam ga kupio i ako je radila pretresao creva hladnjak.....zato sto imam neki strah od vode na m54 motorima...     

Link to post
Share on other sites