Recommended Posts

E doslo vreme da se i ja predstavim ali za sada jos uvek sa samo par slika auto..

od nedavno sam postao vlasnik BMW E90 07 318D pre toga sma vozio audi a4 b6 i presao na bmw za sada  sam prezadovoljan sto izgledom to i voznjom udobnoscu itd..

auto sam kupio od svog ujke koji ga je kupio novog u nemackoj 2008 god iz salona..auto sadrzi skoro pa najvisi nivo opreme..(Navigacija,koza,klima,komande na volanu,frizider,tempomat,senzori za park,senzori za kisu,senzori za svetla,peraci farova,zatamnjena stakla zadnja fabricki,vufere ispod sedista,blutu,aux itd,18 felne M ,kuku koja izlazi na dugme i jos svasta nesto mislim da ima sve od opreme osim xenon svetla i angle ayes a to cu ugraditi naknadno..evo par slika za pocetak bice uskoro jos detajno sve .. ;) 

eVu4Iu.jpg

BvAX6T.jpg

fImL92.jpg

PxwQio.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo par slika od juce..na autu su promenjene felne 18 tice su mu bile prevelike po mom ukusu..stavio sam 17 tice original sa 225 50 gumama fino cuce..uskoro poliranje komplet.

0tACXx.jpg

hfePIq.jpg

NCteaE.jpg

WpkiCP.jpg

Jo5ZAS.jpg

dQ0HWM.jpg

ZD7xSn.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, korado92 said:

Evo par slika od juce..na autu su promenjene felne 18 tice su mu bile prevelike po mom ukusu..stavio sam 17 tice original sa 225 50 gumama fino cuce..uskoro poliranje komplet.

0tACXx.jpg

hfePIq.jpg

NCteaE.jpg

WpkiCP.jpg

Jo5ZAS.jpg

dQ0HWM.jpg

ZD7xSn.jpg

 

 

super ocuvan. dugo da te sluzi i puno sigurnih kilometara. kako si ubacio slike da ubacim ja moj e 90

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Poz drugari nije me bilo neko vreme malo se radilo na autu odradio sam kompletno poliranje spolja ugradio sam angle eyes u  farove projektore bi xenone za kratko i dugo svetlo ,odradio masku uhrom sa trakom ispalo je top i ofarbao stopove onaj beli deo u crveno kod gepeka smetalo mi je bode mi oci evo kako to izgleda...sledece planiram mozda neki repic za gepek vrata i obavezno zadnji lonac bih menjao ruzan mi je ovaj stavio bi kao na 330d ako ima neko iskustva sa time neka mi se javi .. ;)

 

fullsizeoutput_133.jpg

 

IMG_2955.jpg

IMG_2962.jpg

IMG_2967.jpg

IMG_2968.jpg

IMG_2969.jpg

IMG_2973.jpg

IMG_2975.jpg

IMG_2977.jpg

IMG_3001.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...