Recommended Posts

Pozdrav svima ovde, nisam uspeo da nadjem na jednom mestu neku slicnu temu, pa eto ako vec ima negde izvinjavam se i mozete me uputiti tamo, a ako ne onda bi bio zahvalan ako neko ima vremena i volje da mi malo da par saveta

naime planiram da uzmem sebi neki auto na jesen, iskreno volim automobile 90-ih, i to ove drumske ladje , i iako imam 21 godinu pre bi uzeo nesto od toga nego da mi das bilo koji novi manji auto, pa sam pretragom oglasa stigao i do bmw 7-ica pa bi me zanima koliko su skupi/pouzdani za odrzavanje (mada se poprilicno razumem u kola i popravke pa bi vrv i sam mogao da sredim dosta toga, mada opet cena delova je pitanje) posto ipak pricamo o autu starom 25+ godina, generalno na sta obratiti paznju, i koji motor vijati, a koji izbegavati (kolko je to moguce posto ih i nema tolko na oglasima) i jos ako imate neki savet sta i kako da bi mi znacilo bio bih zahvalan ? od onog sto sam video i citao neki 730,735 bi najradije uzeo sto mi se cini da taj motor jako lepo lezi tom autu, jos kad bi nasao iL verziju :) 

Link to post
Share on other sites