Recommended Posts

LJudi sta vam je. Prosli vikend samo 6 automobila i to ljudi koji stalno dolaze. Ajde malo razmrdavanja, pa se vidimo sutra od 17,00 na parkingu kod elektronske.

P.S. Bice piva :pilot: :lol: :preved: Ajmo Srbi...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ja bi zamolio nekog moderatora da objedini sve teme gde su pominju meraklije i skupovi, da znamo gde da povremeno okacimo poneku slicicu, jer se mi skupljamo svake nedelje, pa tako i prosle....

Ovde se moj bmw ne vidi (zaklanja ga Bobijev), a ne vidim se ni ja ( jer slikam;))

dsc03768ux7.th.jpg

A tu je i Aleksa, moj verni pratilac i toliki obozavalac bmw-a da se pomalo brinem za njega......moze dva sata da diskutuje da li je lepsi e36 ili e30, da li auto koji ima obrvice deluje ``ljuto``, tera me da stavim veliki spojler nazad, malo se nasekira kad mu kazem da je M3 ``malo`` brzi od naseg bendze ( ali zato mu je Milan M3 omiljeni lik:)

dsc03776by4.th.jpg

i tako, ima jos puno slika, al me mrzi da ih kacim, poenta se vidi - druzenje zaljubljenika.....

Link to post
Share on other sites

Gde je bre boby nema ga ziv da se pojavi

Kako bre, nema me....???? Evo, vidi sliku gore! (prvu, ne drugu :D ) Cak Toma kaze da mu se ni auto ne vidi od mog BMWa :preved: :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

MERAKLIJE, sezona godičnjih odmora je prošla, hajde u nedelju da se skupimo u dvocifrenom broju. Pomerićemo skup kod na parking kod hitne. Taman da vas obavestim koje su skorije aktivnosti koje je centrala iz BG-a stavila sebi za zadatak ( Draganče je malo pokrenuo to u topiku oko članskih karata). Znači skup u 19.00 časova, zbog vrućine. :angry: :blink: :)

Link to post
Share on other sites

Kao i prosle nedelje...znaci...u 19h na parkingu iza Hitne Pomoci...

Prosli put su neki omanuli,hajde da vise ne pisemo minuse!!!!!

Vidimo se sutra!!!!!!!!!!!!

:) :P :buba: :crazy: :crazy:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Vreme je da malo pokrenemo ovaj topic ali ovaj put sa malo drugacujim aktivnostima....

Naravno ekipu vec svi znaju a evo kako izgleda kada se udruze jug i sever,ovog puta na jugu...

A u Nish su dosli.....

nidzamalamc1.th.jpgthpix.gif

I jos jedna dobro poznata faca.....

srbamalacv2.th.jpgthpix.gif

Naravno....ne treba reci da smo se skupili i okupili kako valja i dolikuje...

skup1malamr1.th.jpgthpix.gif

skup2malaye6.th.jpgthpix.gif

Nas domacine necu posebno predstavljati to ce se vec usput videti....

Dakle...morali smo da nastavimo aktivnosti na drugom mestu....

anamalavk0.th.jpgthpix.gif

Uz malo...

alkoholmalaqc5.th.jpgthpix.gif

I sa jos par....

cure1malaph7.th.jpgthpix.gif

cure2malacj3.th.jpgthpix.gif

A da bi bilo znimljivije podelili smo se u E30 ekipu....

e30malahx8.th.jpgthpix.gif

...i E36 ekipu...

e36malaex2.th.jpgthpix.gif

A tu smo malo....

nidzapijemalazo7.th.jpgthpix.gif

zivelimalalw7.th.jpgthpix.gif

I tako...trajalo je to nekoliko dana ko je jos brojao...

A jednog jutra posle obaveznog nocnog skupa Moskvich nije hteo da se skloni da Dule prodje i....

xomalacv0.th.jpgthpix.gif

Dobro...Duletov auto smo juce sastavili i sve je O.K a mi smo zadnji dan presli u malo laganiju varijantu jer vise nismo mogli da mrdamo...ali su dobra fora bili i Srbini kvalitetni zadnji diskovi...

diskovimalaod7.th.jpgthpix.gif

Bilo je tu jos raznih stvari ali bi onda trebalo puuuuno vremena sve to postaviti! Sve u svemu bilo je loodo i brzo...bilo je tu i poteznja ali klipove cu postaviti neki drugi dan...

Link to post
Share on other sites

hvala bogu ...konacno malo aktivnosti na jugu ... debelo ste se uspavali ... aj nek ovo bude neki posetak aktivne sezone .... i ovih devojaka malo vise ... sto njih nema kad idemo na manifestacije pobogu???

Link to post
Share on other sites

Ja ću Ti reći. Sada me spopadaju neke klinjke po Nišu, kao gde su Ti oni drugari iz Bg-a, navodno joj je neki obećao brak :) :P :P

Link to post
Share on other sites

nema sanse da je on ..... taj koliko god da je pijan rec "brak " ne spominje....

Link to post
Share on other sites

A onda je Nidza izgledao owako:

dsc00887xq0.th.jpgthpix.gif

Malo kasnije su nase dve kolege pregovarali o prodaji telefona ... ( Ivan ga ubedjuje da radi extra) :)

dsc00878rz5.th.jpgthpix.gif

Morao sam da se slikam sa Nidzom, da mu ucinin uslugu zbog nekih devojaka:

dsc00899ps0.th.jpgthpix.gif

Onda su stwari krenule malo drugacijim tokom, pijuckanje kafica i raznih toplih napitaka:

dsc00010zg5.th.jpgthpix.gif

dsc00010zg5.th.jpgthpix.gif

dsc00011lf0.th.jpgthpix.gif

A onda je nas drug-clan Milance morao da se slika sa nekom devojkom inace ce da mu opadne rating :P :P :prankster2:

dsc00016ka1.th.jpgthpix.gif

dsc00012as2.th.jpgthpix.gif

Dragance, ovde na jugu se non-stop desava nesto!

P.S. Dobra izjava za SAT!

Link to post
Share on other sites

Ma Gadza bi i mogao da bude malo diskretniji....ja se trudio da ne postavim bas sve!!!!!!!!!! A sto se tice trke sa ///M-om,ne znam treba li to postaviti??? Pogotovu ono kad smo Nidza i ja stali na crtu,mada znam da ce Dule to da postavi iz inata!!! :P :) :P

Link to post
Share on other sites

Jaooo Nidzo burazeru, pa u tim klipovima ima i dobrih i losih strana! Dobra strana je to sto si ti pobedio Gagy-a, a losa je to sto Srbin auto ne puni bas najbolje do 1000 obrtaja! HAHAHAHAHAHA! SRBA ISTINA!

Link to post
Share on other sites