Recommended Posts

Pozdrav,imam sledeci problem na bmw e34 530i,imao sam ksenone do sad na kratkim farovima i vozim 10min i samo se ugase odjednom i upale se kad ona hoce,kao da se pregreje nesto pa kad se malo ohladi ona prorade ponovo,mislio sam da je do ksenona,ubacim obicne H1 sijalice i ista stvar,sta moze biti u pitanju? 

Dugacka svetla rade normalno i maglenke.

Link to post
Share on other sites

LCM je cest problem, tj hladan lem. To je ona najduza kockica u kutiji osiguraca.

 

Послато са E6633 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Ostao mi jedan lkm od e34 pa sam mislio da ti pošaljem ali to je malo teže pošto sam u Cg. Tebi se gase obe sijalice? Onda pogledaj oko pina 2. Pomoću lupe. I proprati dalje bakarni vod. A pogledaj i od pina 3 pa dalje

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Druze,ovako stoje stvari,sinoc sam se vozio i desilo se isto,ugasila su se kratka svetla,otisao sam kuci i poceo da proveravam tako dok su bila ugasena,kada sam izvadio dzek sa jednog fara i proverio da li ima struje u zutoj zici + imalo je struje,i kad sam vratio u far upalila su se oba svetla odjednom.

Link to post
Share on other sites

Nema logike za tako nešto. Svaka sijalica kratkog svetla ima svoj izlaz iz lkm. možda se potrefilo u tom momentu da je proradilo. Jbg, išao mi drug za Jagodinu ali nije radio forum.

Sad čekaj da vidiš da li će još biti problem.

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Jel mozes ti meni da posaljes LKM modul a ja cu da platim postarinu i sta jos treba? 

Ako hoces pisi mi na mail da ti ostavim podatke : [email protected] 

Sinoć mi se isto pogasila oba,ostavio sam auto i posle pola sata kada sam krenuo kuci upalio sam ih normalno.. 

Link to post
Share on other sites

Ee druže tek mi sad nista nije jasno,sinoc su mi se opet ugasila svetla i ja da proverim ima li struje u dzeku od fara i nema,ni u jednom ni u drugom,znaci negde ima prekid,nema dovod struje do fara,gde bi to moglo sad da prekida? 

Link to post
Share on other sites

 

Osigurače pretpostavljam da si pogledao i spojeve. Ostaje lkm.

 

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites