Recommended Posts

E46 M47TUD20 motor 2003. godiste. U pitanju je individual paket opreme. 

Auto je jos uvek u fazi sredjivanja, al uglavnom su "sitnice".

Jj3wZt.jpg

 

qzVMjb.jpg

 

2fME8s.jpg

Prvo sto sam uradio je to da sam ubacio projektore i ispolirao farove koji su bili u bas losem stanju jer je stavljena neka bas losa folija na farove.

SBiseX.jpg

Evo kako je izgledalo pre poliranja

ZD613i.jpg
ysLPiC.jpg

 

I nakon sto su ubaceni projektori izgleda ovako. U pitanju su xenoni od 6000 Kelvina

32joJf.jpg

yfjxw7.jpg

rnV7Ch.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hvala, od opreme jedino sto mi fali je siber... A ugradnja istog je poprilicno skupa i ne bih bas bilo kome dao da to radi. 

Felne ce uskoro na prodaju, tj radije bih zamenu za style 135. Na mojim felnama su 2x dunlop sport 01 i 2x matador hectora 3 stavljene pre 15 dana

Link to post
Share on other sites

Odlican auto, prejako izgleda iznutra, a kako ovi M branici promene izgled pa to je bruka :D sto se tice sibera brate ja ne bih to dirao, otvoris prozor ako ti "zafali vazduha" :D koje su felne? 16ice?

PS puno kilometara i druzenja zelim :D

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala :D 

Mare felne su 17ice, prednje 7.5J, a zadnje 8.5J... Na prvim slikama su 225/55/17 zimske pa mozda zato deluje da su manje... aahahaha za siber se slazem

Inace da li neko ima INPA dijagnostiku? Dovoljan mi je samo link sa kog mogu da preuzmem za Windows 7 64bit

Link to post
Share on other sites

Izgleda da ni nemaju takve a 16ice, al nekako mi se ucinilo ko da su 16ice :D imaju takav profil :D ugradi mu angel eyes i uzivaj u voznji, stvarno ima odlican enterijer, a spolja da ne pricam :D ja mom ganjam taj trokraki volan i sedista sa kadicom, kolko vidim to sve imas tako da sedi i vozi :D

Link to post
Share on other sites

Angel eyes stizu tek za 40ak dana :D Cekam druga iz Amerike da stigne pa da ponese to i jos neke sitnice... Hvala :D Ovaj put mi se posrecilo pri kupovini da ima skoro sve sto mi treba dok je npr E36 bio klot, al mehanicki odlican

Vidjao sam ovakve 16ice, al su replika... A sedista su u stvarno dobrom stanju, za to je zaduzena Hemel krema vec duze vreme

jVofKcaI.jpg

o5NxRf6C.jpg

Link to post
Share on other sites

Malo sam se igrao, namucio sam se lepo i nije ispalo bas najbolje jer prstenovi za tablu nemaju zabice (sto nisam znao kad sam narucivao jer po recima prodavca nije potrebno da se lepe jer odlicno nalezu) al dobro, moze i ovako neko vreme :D

36007444136_d84fd3177a_o.jpg

35878217072_fcee2dc757_o.jpg

35878210742_29d2a2e528_o.jpg

35238981193_0b9458fcb9_o.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo malo i koja slika prethodnih auta, slike prve E36 nisam uspeo da nadjem, inace taj svemirac je bio 94. godiste 2.0 150hp 24v

A evo slika i kompakta, u pitanju je M43TUB19 2000. godiste

33948460671_7d7094a667_o.jpg

33921529122_1779ef4831_o.jpg

34038157836_1ab6a150c8_o.jpg

33235998844_824bedba4c_o.jpg

33235999424_10f298dea5_o.jpg

 

I evo par slika alfe 147, u pitanju je 1.9 JTD 116hp 8v 2004. godiste

33266412923_300d837a25_o.jpg

33948122441_7bd1a33cfe_o.jpg

34037681546_7dd2224163_o.jpg

33948254071_4cf38aef37_o.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nekako vremenom sam prestao da mislim o siberu pa mi je sad sve to okej

Hvala :D

Malo se radilo, stavljeni Angel Eyes 6000K COB i ATE diskovi, ATE plocice i paknovi rucne

received_10209913345452180.jpg

received_10209913345572183.jpg

Angel Eyes nisam uspeo bas lepo da slikam pa cu probati ovih dana opet

received_10209943849094752.jpg

Inace testirana potrosnja jos jednom... Ue-Aerodrom Nikole Tesle-Ue 5.8 prosecna, al u povatku je bila poprilicno ostra voznja, od Aerodroma do Uzica za 2h10min

Link to post
Share on other sites

Gdje si uzeo angel eyes ? evo ja vec par dana gledam koji su jaci cotton smd vs cob led.

 

Znam da su obicni smd led slabiji al ovo je neka nova tehnologija.

 

Kako se vide po danu ? ( mogu li se korostiti ko kratka ) biggrin.png

 

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, boka003 said:

Gdje si uzeo angel eays ? evo ja vec par dana gledam koji du jaci cotton smd vs cob led.

Znam da su obicni smd led slabiji al ovo ne neka nova tehnologija.

Kako se vide con po danu ? ( mogu li se korostiti ko kratka ) :D

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 

Uzeo sam ih preko KP i odlicni su, jedino su drzaci bili malo losiji pa je radio lepak. Hahhaha pa kao kratka i ne mogu bas, vise su jacine kao neke maglenke :D Preko dana se odlicno vide i ja ih koristim kao dnevna svetla i ujedno cuvam projektore... Mada sam jednom naleteo na policajca koji je drzao govor da to tako ne sme al eto, ja i dalje koristim

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, Uzicanin said:

Uzeo sam ih preko KP i odlicni su, jedino su drzaci bili malo losiji pa je radio lepak. Hahhaha pa kao kratka i ne mogu bas, vise su jacine kao neke maglenke :D Preko dana se odlicno vide i ja ih koristim kao dnevna svetla i ujedno cuvam projektore... Mada sam jednom naleteo na policajca koji je drzao govor da to tako ne sme al eto, ja i dalje koristim

+1. Ja ih isto koristim kao dnevna, i na e46 i na e36. Nikada nisam imao problem (zadnjih 3-4 godine tako). COB >> Sve ostalo (probao sam CCFL, SMD i COB). Jedino nisam te "nove" cotton smd.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Uzicanin said:

Nekako vremenom sam prestao da mislim o siberu pa mi je sad sve to okej

Hvala :D

Malo se radilo, stavljeni Angel Eyes 6000K COB i ATE diskovi, ATE plocice i paknovi rucne

Angel Eyes nisam uspeo bas lepo da slikam pa cu probati ovih dana opet

 

Inace testirana potrosnja jos jednom... Ue-Aerodrom Nikole Tesle-Ue 5.8 prosecna, al u povatku je bila poprilicno ostra voznja, od Aerodroma do Uzica za 2h10min

Iste sam diskove i ja staivo, pre možda 2 meseca (oko 6-7k sam prešao od tada i baš sam zadovoljan). Odlično koče, ništa ne škripi i ne trese. Ja sam uzeo i ATE pločice ... 

A što se šibera tiče, jebiga, ako ga nemaš jednostavno se ne isplati ugrađivati ga. Odličan ti je auto i bez šibera :) 

Link to post
Share on other sites

 @boka003Evo ja do danas nisam ni cuo za te nove angel eyes, koliko vidim oni mogu da rade na principu drl? Da rade i kao pozicije i kao migavci ako sam dobro video

@smg Hvala, mislim da je skoro pa nemoguce prilikom kupovine kupiti auto i da bude bas onakav kakav neko zeli. Sto se tice ugradnje tad bih pre probao na neku varijantu panorame, al je preskupo pa ni ne razmisljam vise o tome :D I ja sam za sad zadovoljan kocenjem, stari diskovi su bili dobri, al ne znam iz kog razloga je jedan napukao pa je moralo da dodje do zamene. Inace ostale su jos 2 stvari da se srede, shvatio sam da me jebe EGR ventil pa turbo prepunjava tako da ce uskoro fizicko i softversko zatvaranje a onda remap, samo da vidim kome cu poveriti auto za tako nesto. Bio sam u RevoChip, al sam odustao od zatvaranja kod njih, nisu ni malo jeftini a zatvaraju samo softverski

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Igor_NS said:

Odlican auto, lepo se sredjuje :)  da li su mozda felne na prodaju? 

Hvala :D Bile su do relativno skoro, hteo sam da menjam za neke 18ice al nisam nasao nista zanimljivo (Hteo sam Style 135 al ih nisam nasao) pa sam sredio ove moje i uzeo 4 gume :D Verovatno ce mi opet proci kroz glavu da ih prodam :D

Link to post
Share on other sites

@Uzicanin , tesko je naci bilo kakvu usporedbu, nigdje nema nista.
Jedino sto sam nasao je ova slika:

Vjerujem da su ove crystal led sijalice sa novijih modela, uspio sam naci na aliexpress-u i za e46 sa projektroima.

Njih cu uzeti pa cemo vidjeti.

Auto ti je top !258120d3f9ba0f4599daa8894daf9289.jpg

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites