Automatsko otvaranje gepeka E90


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sale pošto vidim da si iz Niša imaš čoveka kod Merkatora—Rode, pa kad kreneš ka Disu. Treća—četvrta kuća od kružnok toka pravi samo opruge ima radionicu. Ja pravio za neke mašine...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Napravio Rale opruge, super su jake. Odem u Euro07 kupim amortizere za e90 za gepek. Dodjem kuci da namontiram , stavim opruge sve namestim i da otvorim gepek , svatim da su mi originalni amortizeri stari 8 godina jaci od ovih "italijanskih" sto sam kupio.... Danas sam ih vratio . Cekam monroe da stignu nemaju na stanju u drugoj radnji. 

@goksy bmw Rece da imas ove opruge (zelene) sto su nam potrebne za projekat ? 

Link to post
Share on other sites

@StunterSMMeni trebaju onda zute , sa unutrasnim prcecnikom 9mm (sipkica amortizera oko koje treba da ide je 8mm) Duzina opruge kada je sabijena ne sme da bude veca od 25 mm. A u "opustenom" :D stanju moze da bude i 10 cm. Da li imas nesto tako i ako nemas sta imas najpribliznije ? Hvala

 

Link to post
Share on other sites

Sale 018,imam...dimenzije su:38mm dužine,24 širina,unutrašnji prečnik13 mm,sabijene do kraja dužina je 17mm...to su zelene...plave: dužina:45mmm,širina:24,sabijene do kraja:24mm

 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hoces da dodjem da ti namontiram? U ovoj temi se niko ne cima vise od pritiskanja tastature.. lepo sam napisao da date dimenzije opruga i dobicete ih. Cena je oko 5e po komadu. Jedino decko iz Nisa  je bio ozbiljan pa je opruge dobio gratis i to 6 komada da vidi koje su mu najbolje

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, StunterSM said:

Hoces da dodjem da ti namontiram? U ovoj temi se niko ne cima vise od pritiskanja tastature.. lepo sam napisao da date dimenzije opruga i dobicete ih. Cena je oko 5e po komadu. Jedino decko iz Nisa  je bio ozbiljan pa je opruge dobio gratis i to 6 komada da vidi koje su mu najbolje

Nema potrebe za ovakvim tonom. Mislio sam da li si probao na nekom modelu da bi odredili jacinu i ostale neophodne stvari jer nisu samo dimenzije bitne. Cena je skroz korektna tako da verujem da ce biti dosta interesenata. Pozdrav

Link to post
Share on other sites