Recommended Posts

E pa, ne mogu ja bez nekog problema, to je cudo jedno...

Sinoc mi je pao kljuc...potom sam dosao do auta, otkljucao auto, normalno upalio i dosao kuci. Ujutru krenem na posao, otkljucam najnormalnije, kljuc u bravu, dam kontakt, da upalim NISTA se ne desava...nece ni da zavergla...probam tako par puta, NISTA.

Izadjem, zakljucam i otljucam...sjednem u auto, krenem da upalim, upali bez problema. 

Da sad ne duzim pricu, nema pravila kad ce upaiti, jednostavno, pali kad on oce,

 

Da li je neko imao ovakav problem?...znaci, zakljucavanje i otkljucavanje radi svaki put, ali pali svaki 10-ti put...vjerovatno se nesto poremetilo oko koda ili tako nesto...

SVAKA pomoc je dobrodosla...

Link to post
Share on other sites

Mene tako zna ponekad da zajebava ključ. Nema nikakvog pravila. Tri mjeseca vozim normalno svaki dan i onda jedan dan dođem kući, parkiram auto, poslije dva sata, neće. Probam 10 puta - radi... Na kraju ću otići i naručiti novi ključ i riješiti problem.

Link to post
Share on other sites

Imas na skeneru live citanje kljjuca, cim ga stavis u bravu da vidis da li ga je ocitao ili nije. Cip u samom kljucu mora da bude postavljen u odredjenom smeru, moze biti da se odlepio pa da zeza. Kad nece, izvadi i okreni kljuc za 180 stepeni i probaj onda

Link to post
Share on other sites