Recommended Posts

Drugari,otkačila mi se sajla od gasa,na poluzi dole...ja je vratio i kad sam upalio aždaju,e 30 316,variraju mi obrtaji,saam dodaje gas i sam ga smanjuje...dajte neki savet...


 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока


 


 

Link to post
Share on other sites

Druze slicna stvar mi se desavala dok sam imao E36 sa M43 motorom, tad mi je otisao step motor. Prakticno je sam turirao kada je na leru, dodavao i pustao gas kako mu odgovara... E sad da li je i to kod tebe ne znam. Al verovatno ce ti se javiti neko strucniji

Link to post
Share on other sites

Brate,pre toga radio kao bubica,jedva se čuo,tako isto i na plinu,kazaljka na 1000 obrtaja,i nepomera se...Sad poludeo...

 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja sam resavao problem tako sto sam malo pomerao step motor... neko vreme je uspevalo, radi ok pa posle opet pocne da zeza, a onda je na kraju non stop zezao. Probaj i ti da pomeris malo step motor, mozda si ga cacnuo malo

Link to post
Share on other sites
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic
1 hour ago, goksy bmw said:

Opuštenoemoji16.png

 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

 

 

Proveri kakvo ti je stanje sajle na samom karburatoru, i oko samog leptira. Meni se desavalo na M40 motoru, da u toku voznje zaglavi sajla gasa. Uzmem naprskam sajlu, i oko one opruge  leptira i od tada nije me zezao.

Link to post
Share on other sites

Jel mi veruješ da sam isprskao pola boce wd 40 na sve oko karburatora što ima veze sa sajlom? Štelovao gas,malo radi normalno,pa se pojača...onda se smanji pa ugasi...

 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, goksy bmw said:

Jel mi veruješ da sam isprskao pola boce wd 40 na sve oko karburatora što ima veze sa sajlom? Štelovao gas,malo radi normalno,pa se pojača...onda se smanji pa ugasi...

 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

 

 

Cek jel tebi classic M10, nije injection ?

Link to post
Share on other sites

Da ga j***m,pre toga je radio sasvim lepo... Videću sutra još da ga "nasavetujem"...ako neuspem,moraću da ga oteram kod majstora...hvala brate na savetima...

 

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sam imao identične simptome na m43, zaglavljena mi je bila sajla od tempomata bila, tako da je povlačila klapnicu za gas u odnosu na sajlu gasa. Popustio sam je na bužiru tako da se "klapnica" za gas vratila u neutralan položaj i od tada nema problema.

Nije teško proveriti a ne može da škodi :) 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...