BMW E46 KUPE i E46 KABRIOLET


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, Stefan L. said:

salu na stranu e46 je do jaja auto. :) 

Јеste, nije nam on kriv što smo ga uzeli pred izdisaj :)

Inače, sorry za off ..

Odlična ti je makina, u zdravlju i sa osmehom da je voziš :) Mada si se stisao za slike unutra :P 

Link to post
Share on other sites

hvala :) ma nemam ni jednu veruj mi, mrzi me da slikam a i zaboravim. Ovih dana cu. :) kad smo vec kod automatika, mislio sam da mi je menjac u problemu dok nisam probao jos 3 bmwa automatika i ukapirao da je to to, em benzin em automatik em trom :D

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Stefan L. said:

hvala :) za to vec treba dublji dzep :) kako tebe sluzi ?

Prezadovoljan sam , jedino vece ulaganje ono da kazem je bila aktivna balan stangla oko 500e  ostalo sve super :) , a i neverujem da je odrzavanje nesto mnogo skuplje od e60 530d ..Motor menjac isti ,Skoro uzimao delove prednjeg trapa a na Svakoj kesici pise e60-e65 O.o 

Link to post
Share on other sites

trosi on normalno po meni, tezak je pritom automatik, nego da ima sekvent bilo bi bolje al aj sad. :) nego treba servis da mu radim pa me zanima koje ulje da mu stavim posto sam od par njih dobio info da je najbolje 10w40, ja to ulje nikada nisam sipao, uvek 5w30

Link to post
Share on other sites

Uzmi u Autoline-u BMW ulje koje ti fabrika preporučuje. Prethodni vlasnik kod mene je sipao Castro Edge 0W-30, ja sipao BMW 5W-40 kako fabrika kaže. Tiši motor, ljepše radi. Ja zadovoljan. A čini mi se da je i jeftinije od Castrol-a.

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, castor said:

Uzmi u Autoline-u BMW ulje koje ti fabrika preporučuje. Prethodni vlasnik kod mene je sipao Castro Edge 0W-30, ja sipao BMW 5W-40 kako fabrika kaže. Tiši motor, ljepše radi. Ja zadovoljan. A čini mi se da je i jeftinije od Castrol-a.

+1 Samo ja vise volim Liqui Moly 5W40, zimi ima tisi rad kad je hladan... A vidim da koriste i Marly, al je on poprilicno skup... Mada cisto sumnjam da bi bilo koje ulje koje je u boljoj klasi izazvalo bilo koji problem, vise je stvar kome se koji proizvodjac svidja

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

392627aa4351-1920x1080_zpsw3n7uf1u.jpg[/URL]

8c3bdf579cdd-1920x1080_zpsprdrlvy1.jpg[/URL]

7931f1995193-1920x1080_zpsg0rvqsee.jpg[/URL]

5549afb8142e-1920x1080_zpszkgtptz1.jpg[/URL]

ac8b91cd58b1-1920x1080_zps2kllrjfm.jpg[/URL]

f7db85155b63-1920x1080_zpstdf2fgdy.jpg[/URL]

fe5f5e1df4f7-1920x1080_zpst3pqhvwd.jpg[/URL]

Obecavao da cu okaciti i nikako :) slike su stare mesec i nesto dana. Za sad srecnih 3500km, uzet od drugara kod kojeg je bio 3 godine sa doooobrim pedigreom haha. Iako sam bio protivinik ove serije  ubrzo sam je zavoleo :) Presao sam za E60 525i na seriju 3, vrlo sam zadovoljan. Ulaganja gotovo da nemam, ali zelim nesto za svoju dusu na prolece da mu uradim poput led rasvete maglenke, rikverc svetla, led u dugim, neko poliranje i farbanje branika prednjeg. Auto je fabricki mtech 2, 320d 163ks. Potrosnja od 5.6 do nekih 9 po gradu.  

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Nismo said:

Kooooonaaaaacnooooooo!!!

Prelep je, brutalna oprema, neka je sa srecom bratić moj!

hvala :)

1 hour ago, Sale-Sombor said:

E napokon i neki tvoj da vidimo ovde :)

Bas je lep, super oprema, srecno i da te sluzi super :)

hvala Lesaaa :) posle ovog bih voleo 6icu :D ali jos je na ceni

1 hour ago, dredger said:

Dobra trica, ozbiljna oprema. 

tnx brooo

Link to post
Share on other sites