Recommended Posts

Reshio sam i ja da otvorim temu,chisto da predstavim neke radove BMW-a kako bih voleo da izgledaju,moj ukus naravno.Za sada ova dva rada bice josh.Naravno ako nekome zatreba pomoc oko ps-a ili da se odradi auto u ps-u nije problem,mozhe ovde postaviti slicke ili preko pm!Pozdrav

Bmw e39

gx2mRPir.jpg

Bmw e46

gx2mSscJ.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala hvala.Nisam video nigde na forumu ovakvu temu pa reko ajde da okachim heh...

Drugar imam radove ali nisu BMW jbg-a...!Samo BMW sam reshio da pravim nishta vishe... :lol:

Link to post
Share on other sites

E care svaka cast extra su ti radovi, znaci vrh :beach: :beach: :) :) :) :preved: :preved: :preved:

e ovako imam jednu molbu za tebe da mi uradis, znam da volis pa ti nece biti problem...

e ovako jel mozes ovu kocku

e30 kocka cabrio

Da prebacis u belu boju, ali ne cisto bela vec kao ako si video ove nove range rover ili audi Q7 da vuce malo na zuckasto,

ako neko zna kako se zove neka kaze..

Da felne stavis vece ali crne sa oivicenim crvenim(tankim crvenim) One bbs bmw-ove

I da resetku izmedju farova stavis hromiranu sa debljim shipkama(to nije po mom ukusu al samo da vidim kako ce da izgleda)

I unutrasnjost po tvojoj zelji a ne moras ni da menjas ako neces

P.S. ovo za resetku bas i nije neki predlog al samo da vidim....

stvarno ne znam dal ti je teska slika ako jeste reci odmah da nadjem drugu

E i hvala ti unapred :preved: :lol:

Link to post
Share on other sites

Evo odradjeno,samo sto je boja naravno malo off...jer jbg takva je slika,uradio sam kao neko osvetljenje sa strane da ne bude chista bela kao da nema nishta pa je sada bolje,inache je nemoguce odraditi pravu belu na ovokvoj slici jer jbg ona to ne dozvoljava...ali u principu to je to...nadam se da sam pomogao!Pozdrav

gx2tGyM0.jpg

Link to post
Share on other sites

e brate svaka cast, znao sam odmah da je teza slika, al ok. i da svaka cast kako si brzo uradio.

I hvala jos jednom, ako mi jos jednom nesto padne napamet, zvacu te na pm.

:preved: :preved: :preved: :preved:

e i da to sam zaboravio, kako izgleda ispod kad mu skines tockove menjas felne i tako to, heh salim se naravno,..

Link to post
Share on other sites

@Miki s38

Druzhe hvala samo BMW ovde.Ovo sam chisto postavio bezveze.BMW se samo radi :ok:

Jel iskreno ti kazhem on mi je dao inspiraciju da nastavim sa Ps-om tako da samo njega radim!

@BMW M5 POWER

Vazhi se ;)

Uskoro novi radovi

Link to post
Share on other sites

Znaci, da kacim ovaj moj shit? Ajde, al' nemojte da se smejete. Pilotira moj ortak Johnny ;)

Johnnytuner.jpg - Pre

Johnnytuner2.jpg - Posle

Svako ce reci da nisam nista posebno uradio ovde, ali pazi sad: uklonjene budjave nalepnice, promenjena maska, N2O (satro), dodata maska sa strane i jos neke gluposti...

Glupo mi je da ti "prljam" topic, ali sam si trazio :ok:

Link to post
Share on other sites

2 MrBMW...

Ja sam mislio da ubijam u PS ali ovo je ....RESPECT

Jako kvalitetni radovi, interesantno je da bas dobro "baratas" alatima PS-a i imas ovakve ideje.

eXtremno dobar spoj...samo napred

Ako te ne mrzi, posalji mi par svojih radova na [email protected]

Link to post
Share on other sites