Recommended Posts

pa ovako da i ja parkiram mog ljubimca...

ovo su slike kada sam ga uzeo,a za par dana ce i slike posle sredjivanja...ne vidi se mnogo ali ja redjeno uglavnom puno sitnica koje su me nervirale....

IMG_0376_resize.jpg

IMG_0377_resize.jpg

IMG_0378_resize.jpg

IMG_0379_resize.jpg

IMG_0383_resize.jpg

nove slike za vikend

Link to post
Share on other sites
  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izeo sam felne 17 stizu mi danas,migavci su namontirani beli i stopovi crveno beli :vampire:

napravio sam prohromske navlake na cevi od izduva,ugradio parking senzore, malo su polirane neke sitnice ispod haube i sl ....vec malo bolje izgleda :vampire:

Link to post
Share on other sites
svaka cast daj slike sto pre da vidimo

za vikend posto mi je auto na placu u garazi, krajem ove nedelje treba novi vlasnik da dodje pomoj stari auto tako da cu imati mesta na parkingu da parkiram benku :vampire:

Link to post
Share on other sites

IMG_0302.jpg

uzeo sam ove felne videcu kako ce stajati posto su gume malo nize

7,5j 17 et 38

medjutim 2 gume su bile namontirane naopako pa sam jutros isao kod vulkanizera i malo sam se zabrinuo...

jedna se vidi da malo baca unutrasnja ivica,ali na masini je pokazala samo po 10 grama

a druga se ne vidi da je kriva ali na masini je trazila 10 gr anutra a spolja posto se lepi sa unutrasnje strane paoka 65 grama...pa sam se zabrinuo dali sam se zeznuo...:(neznam dali ce da baca na autu...platio sam 300 e sa gumama

Link to post
Share on other sites

koliko mogu da primetim kao i ostali, izgleda da je u dobrom stanju... a sto se tice felni, to ce se najbolje videti kad se montiraju, ali mislim da bi izgledalo ok. Ja bi ih verovatno ofarbao u crno posto ide ta varijanta

Link to post
Share on other sites

lijepo, uzeo si ga u fabrickom stanju i bas je fino ocuvan... ajd' pa ocekujemo slike i planove da nam kazes...

ps. plin necu da komentarisem, a pogotovo mjesto gdje je stavljen chep za punjenje.... :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo jos poneka slika,felne josh nisam montirao ,ustvari jesam ali su gume previse niske pa sam ih odma skinuo,odneo sam felne na ispravljanje pa cu da ispoliram rub,mozda cu ih i prefarbati...jedino se dvoumim kada ih budem lakirao dali da lakiram i polirani deo ili samo farbani,

kada to zavrsim juricu druge gume malo vislje,ove su 205/40 pa su nize oko 27mm od standardnih 15ica sto mi je previse nisko....

nasao sam i neke opruge koje su krace razmisljam da ga malo spustim ali nebih previse,dali neko ima mere opruga u opruzenom stanju?da bih znao otprilike koliko ce biti nizi u odnosu na standardne pre nego sto ih namontiram.....

evo par slika

IMG_0425.jpg

IMG_0426.jpg

IMG_0423.jpg

Link to post
Share on other sites

pa planirao sam da sklonim onaj prikljucak za plin ali neznam gde...mislio sam pored chepa za gorivo,vidjao sam da ima neki adapter koji se zavrce kada se puni,ali neznam koliko je komplikovano zbog onih plastika i cevi ud uliva benzina...ima li neko sliku kako je to reseno kod vas?

a felne cu montirati ove sa par slika iznad,trenutno su na ispravljanju,pa cu kao sto rekoh da ih\m ispoliram vence a srce cu da ofarbam,samo jos nisam odlucio dali u klasicnu boju felni ili tamniju....trebao bih i malo da ga spustim

ali cekam da sredim felne i da uzmem gume posto su ove preniske...:)

Link to post
Share on other sites

Svidja mi se mnogo je lep.... stopovi su extra ali mi se ne svidja to sto nema elektricne podizace stakala.... a punjac za plin mozes u branik sa desne strane da stavis........ bdw koliko je bio para?...

Link to post
Share on other sites

super auto...

a ti parking senzori nisu nikako mogli doci u tu crnu lajsnu na braniku?

ili ima odredjena visina na kojoj moraju biti?da nisi razmisljao i njih prefarbati u boju auta?

extra izgleda a i meni se mnogo vise svidjaju felne na autu... :)

Link to post
Share on other sites

i meni se vise svidjaju na kolima,bice jos lepse kada ih ispoliram i ofarbam srce... bice bombona,mislim da cu srce farbati u boju auta.....

a sto se tice parking senzora,mogli su biti u lajsni ali problem je sto su onda previsoko,pa sam se zato resio ugraditi ih tu gde su sada,mogu ih ofarbati ali oper centralni deo mora ostati nefarban.....

Link to post
Share on other sites

Druže, Ja sam moj priključak za plin postavio u gepeku. Desni gornji ugao. Ako treba slikaću, pa da Ti pokažem. Veruj da je najbolje rešenje. Što se tiče auta prava lutka. Prilično je dobro očuvan. Samo napred žsa sređivanjem.

Link to post
Share on other sites