Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za kosh ti se samo cini,neje lupan,

pa da prvo sve izglacas smirglom recimo 150,pa onda 240 pa vodena 600,pa 800 pa kada skoro posne da se sija,onda cetka (krpa) na busilicu pa pasta kamena za poliranje na cetku i izvlacis visoki sjaj,mada ovo je malo pretrljano,nije bas najbolje ispalo jer nisam mogao da pridjem bas svim coskovima,pa su ostali neispolirani,nabavicu druge delova pa cu ih polako polirati i kjada zavrsim,vratiti ih na auto,ovako mi auto stoji dok je skinuto,a proces je dosta dug da bi ispalo lepo,a meni auto treba

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

nikkao da nadjem vremena da nesto uradim,ostalo je malo da sredim limarije i da ofarbam kada se prolepsa vreme i da namontiram ono sto ima od plastike,

remontovao sam viljuske kod tejovica,namontirane su,uzeo sam lezaj prednjeg tocka,to cu sutra da namontiram,sredio sam abs sada radi :ph34r:

DSC00489.jpg

uzeo sam i podizace samo da ih namontiram,

DSC00623.jpg

narucio sam opruge i amortizere,uskoro stizu,

DSC00484.jpg

DSC00483.jpg

DSC00482.jpg

jos nisam resio prikljucak za plin,iako sam kupio drugi prikjlucakk i jos ga vozam po gepeku :ph34r:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

jos nista nisam radio :)

isao sam malo do visegradskog jezera,tj do starog broda ,pa da okacim neku sliku sa malog off road-a :rolleyes:

DSC00077.jpg

DSC00076.jpg

DSC00081.jpg

opruge i amortizeri stizu krajem avgusta,podizace jos nisam namontirao,zamenio sam prednji lezaj,ali izgleda ja je problem u zadnjim lezajevima i da se oni cuju,tako da cu morati zameniti i njih.

jos nisam resio dali cu da ga farbam komplet ili samo ovo plastikarije sto sam uzeo i zadnje rubove.

pojavilo mi se par klobukova na zadnjim rubovima,pa razmisljam dali da samo to prikrpim ili da zamenim cele,mada mi ne izgledaju bas lose,mada videcu kada obrusim,dali neko zna gde ima da se kupe zadnji rubovi i po kojoj ceni?

nadam ce da cu uskoro naci vremena da sve to odradim,a ostalo je da izmestim prikljucak plina,zamenim lezajeve zadnje,namontiram plasticne sajtne,zadnji kacket,podizace stakala,uradim rubove i ofarbam,pre zuma da ponovo osvezim zastitu,i da nadjem drugi enterijer ako naidje nesto povoljno ,sve u svemu dosta posla a malo vremena :D

Link to post
Share on other sites

namontirao sam podizace,sada trazim neke kao poklopcice za mesta gde su bile rucice za otvaranje prozora,ako neko ima ideju cime bih mogao da ih zatvorim neka bude slobodan da je podeli samnom :)

DSC00084.jpg

stiglo mi je i ovo.bio bih zahvalan ako bi neko ko ima krilo sa rupom za ove migavce,skicira oblik otvora i polozaj u odnosu na lajsnu i rub, tj da precrta na papir i da mi posalje,kako bih mogao da ocrtam po tome i da prosecem moje krilo

Link to post
Share on other sites

uzeo sam i podizace samo da ih namontiram,

Reduced: 70% of original size [ 1024 x 768 ] - Click to view full image

koja je cena??i odakle si narucio?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

stigao i zadnji spojler.i jako mi se svidja:)

u toku ovog meseca trebam da uradim amlo limarije sto ima da se uradi,pa ga rasturam komplet da ga ofarbam,tada cu ofarbati i plasticne sajtne i retrovizore,i zadnji kacket i ovaj rep :) pa se nadam da cu ga do zime zavrsiti ;)

DSC00143.jpg

DSC00141.jpg

Link to post
Share on other sites

koliko sam provalio originalan je,ima utisnutu i godinu proizvodnje:) sa donje strane ,made in germany :)

a kacket sam kupio od transportera,mislim da ima slika na nekoj strani ispred chini mi se :)

p,s,ipak nema slika :)

Link to post
Share on other sites