Recommended Posts

Nema na zalost. To je jedan od modela,ima ih raznih dimenzija...mozes sve da pogledas na dts-ovom online shopu...vidis koliko bi spustio auto,posle je sve lako

Nisam se bas snasao na njihovom sajtu daj link ako nije problem da vidim koje sve dimenzije ima i koje su cene

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

POSLEDNJA SANSA DA ISKORISTITE NEVEROVATNU PONUDU!!!

Jos samo 5 dana do zavrsetka akcije!

Ponuda za sve Shiva-automotive branike,pragove i spojlere

http://www.shiva-automotive.net/shop/index...facturers_id=10

Matematika je cista: 20+5=25%

Pozurite i ustedite!

Samo do kraja oktobra...

--------------------

Srdacan pozdrav,

vas SHIVA-AUTOMOTIVE TEAM

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram bzvz novu temu, da pitam samo, koj sistem vesanja je najbolji od aktuelno vodecih

Bilstein, kw, koni, tein....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Eh, zamalo da se kvalifikujem! Ja narucio pragove 5.11. :) Salu na stranu, niste precizirali "ako nema U KOM magacinu"?! Moj slucaj je da ABS pragova nema kod nas, ali mi je receno da ih ima "u magacinu u Nemackoj" (pa ih sad cekam)...teoretski SVA roba postoji u nekom magacinu, negde... :preved:

I jos jedno malo pojasnjenje: da li je "branik iz Shiva kompanije" i onaj koji proizvodi Shiva i onaj koji proizvodi RSC od ABS-a, a Shiva samo prodaje? :vampire:

Link to post
Share on other sites

Avans je potreban za bilo sta sto se naracuje. Popust je ostvariv samo za shivine proizvode ili u suprotnom ako je neka akcija. Na sajtu imate celu rubriku koji su shivini proizvodi.Deo skupljih proizvoda je u nemackoj jer se naravno tako nesto slabo prodaje kod nas tako da placanje carina,troskova puta itd nije toliko isplativo da bi stajalo ovde.Delove od abs shiva samo distribuira.

Link to post
Share on other sites

E ok, sad je mnogo jasnije, bas to me je interesovalo. U vezi ovoga sto se skuplji proizvodi nalaze van Srbije, to mi je potpuno jasno, o tome smo vec pricali preko telefona. Kada se malo bolje razmisli, s obzirom na to kako (veci deo) "potrosackog drustva" u Srbiji razmislja, mislim da bi bilo totalno suludo drzati takve proizvode na lageru ovde.

Kazem opet, interesovalo me je ovo u vezi branika i da li bi i oni "upali" pod ovu akciju, ali obzirom da samo branici koje Shiva proizvodi ispunjavaju uslove akcije, to je to...sve je jasno. Hvala veliko na pojasnjenju.

Link to post
Share on other sites