Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Da li se balast vezuje direktno na postojecu instalaciju ili ima zajebancije neke.Posto su to sve 35w imam na jos jednom mestu 55w, zanima me jos da li to moze da osteti far.Koja je cena 8000 K H1. Auto je e34.

Link to post
Share on other sites

Ja sam stavio u farove sa socivima i extra se vidi. Bili su u ZKW, sada u SONAR i sijaju kao ludi. Ja sam prezadoljan.

Link to post
Share on other sites
Da li se balast vezuje direktno na postojecu instalaciju ili ima zajebancije neke.Posto su to sve 35w imam na jos jednom mestu 55w, zanima me jos da li to moze da osteti far.Koja je cena 8000 K H1. Auto je e34.

balast se vezuje za sijalicu a sijalica se vezuje na instalaciju

Link to post
Share on other sites
ne pravimo posao veka pa da moramo da odemo na poslovni ruchak

moze sve i preko fona

064 3444141

sta,ti mi kao pricas a ja drzim fon jednom rukom, drugom menjam sijelice a zubima prevezujem zice! pa navrati na pice da se upoznamo, a lako cemo za posao ! hvala za broj pa se cujemo ako ne navratis u nedelju, pozdrav!

Link to post
Share on other sites

stigla nova roba!!!

za one koji hoche da ostanu diskretni a pritom da imaju najvechi uchinak

Kingwood 4300K

radi se o temperaturi tj. nijansi koje se koriste u fabrichkim xenonima

1214603121.jpg

evo malo edukacije...

140606341_o.jpg

brightnessbulbcolor.jpg

a evo i malo lozane

2461449722_c4f14d6411_b.jpg

2461449994_1b1a15ffce_b.jpg

HID_8000K_A.jpg

HID_BMW_E36_FOG_6K_A.jpg

foglightinstalled.jpg

uskoro chu dobiti i neshto za sve one koji imaju fabrichke andjelke

ovi xenoni su maaalkice sqplji ali chu ih dati po staroj ceni prvoj petorici :)

draga moja klijentelo babich uvek misli na bmw brachu :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Babiću,

Vidi imam problem koji je lako rešiv bar za tebe, na motociklu imam xenon na kratkom svetlu i letos je počeo da prekida kad motor radi na leru, posle određenog vremena (dizanja na zadnjak) je prestalo da sija kratko svetlo tj. xenon, trenutno sam zamenio xenon sijalicu sa original H7.

Međutim ja bih došao da mi ti to sve središ i staviš xenon 6k ili 12k na oba svetla kratko+dugo.

Baci mi mob. na PM

Link to post
Share on other sites

80e su xenoni

20e je moja ugradnja

to je vech 100e

a shto se kondenza tiche, pomochichu ti ali che nam oduzeti malo vremena jer se farovi moraju skinuti, osushiti fenom i zadihtovati

Link to post
Share on other sites
brate,ovo nije tacno.eve ovako se to radi:80+80:2x3(6x89-16+(92+2)-38x65.5+18):59x7/35x49:53-2+79:71-43x67+2-3 = 159e.e tako se to radi.brzo i jednostavno. :) :) ;)

ako vam je lakshe moze i tako ;)

znachi kratka i duga 159e

Link to post
Share on other sites