Recommended Posts

Jednom prilikom kod drugara u servisu imao sam priliku da se susretnem sa jednim BMW-om E34 2.5 24v 4x4

kome je puko kardan jer su neki IDIOTI iz TOYOTA SERVIS ZIVKOVIC (jebiga ljudi rade toyote ali bi voleli da rade BMW-ove) da bi mu blokirali prednji pogon skinuli

poluosovine i zavarili kardan za prednji most! Kako se on mucenik rascvetao,sjebao menjac i reduktor

od kog nije nista ostalo.

Evo slike kardana,a steta sto nisam slikao i reduktor kad je otvoren jer je sve zanimalo sta se desilo unutra.

image031if0.th.jpg

image029bu4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

jeboteeeeeeeeeeee ne mogu da verujem da je nekome ladno palo na pamet (koje definitivno nema baš mnogo) da zavari prednji kardan i da pusti čoveka sa takvim autom iz servisa

Link to post
Share on other sites

to upravo treba da se uradi i sa ovim autom jer je karter pretezak i nabija menjac u patos,pa mora sve napred da se menja.

Oni su njemu skidali menjac tri puta u dva dana,a tim varenjem je hteo da blokira prednji pogon jer je skinuo i poluosovinesa prednjih tockova

Jos je idiot(koji je to zavario)napusavao ortaka kako on ne zna otkloni kvar i kako kvar uopste postoji!

Link to post
Share on other sites
Moj drugar je raskacio prednji pogon na 325 IX ali u BMW KLINIK pa mu se nije desilo nista :prankster2:

jbg klinik je klinik samo ime govori sto on ne opravlja toyote :) kakvi su to ludaci da zavare ...... pa to je savrsen dokaz da u ovlascenim servisim ima mnogo tzv kursista tj. nekih mehanicara koji su zavrsili kurs a nemaju pojma!! U takvim servisima retko cete sresti ljude poput klinika..ili pokojnog cere..... da napomenem u jednom toyota servisu su hteli da otvaraju motor na potpuno novoj zastavi skali jer nije radio kako treba elem nije bila podesena smesa plina... pa se motor gusio...jbg ovo je ot al da se zna toyotini strucnjaci su samo za toyote :(

Link to post
Share on other sites

pa ne znam verovatno misle ej oni su ovlasceni servis majstorcine su to...... :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nemogu da ih shvatim, uzeli su da rade nešto što neznaju, treba ih predložiti na najgluplji potez godine. :preved: :preved: :preved:

A i On gde je otišao u njihov sevis ?????

Link to post
Share on other sites

ja mislim da za takve "pametne"poteze jedino valja princip od miki s38!...TERAZIJE..JAJA..KONOPAC.....!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...