AMORTIZER SERVIS " GORAN "


Recommended Posts

Jedini problem je kada dodje neko sa malo boljim amortizerima. Ako dodje neko sa gasnim, on tu ne moze nista da uradi!! On ih puni koliko znam uljem!

Mozda gresim, ali koliko znam gasni amortizeri su takodje fabricki napunjeni uljem a tepaju im gasni jer sve komore gde je vazduh napune azotom da ne bi korodirali iznutra, a ko bas hoces gasne odes i kupis nove.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Samo reci hvale i preporuke za Gorana! Danas sam bio da spustim BMW-a,hteo sam da kratim opruge ali je goran imao sportske originalne i uradjeno za 3000 din,prednje opruge,demontaza i montaza i opruge!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

zdravo dtuze, reci mi dal moze i dal radis remont zadnjih amoritzera od e36, zuti su sposrtski i tvrdi. koja je cena za remont oba amortizera sa rukama?

vozim ga i ovako jel su opruge jake pa ga drze,a li bi uradio to ako bude neka prihvatljiva cena. i reci mi koja je procedura, koliko vremenski treba da to uradis kad bi se dogovrili(pitam jel mi auto treba zbog posla

.

pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Bio kod Gorana pre nedelju dana auto sam spustio napred 5cm,pozadio sam nabacio sportske amontizere i dopunio sva cetri..Svaka mu cast covek radi kao zmaj a i njegov kolega :) Prezadovoljan sam i auto je mnogo stabilniji u krivinama i naravno bolje izgleda :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pre par dana zamenio gume,pa ko velim da i trap prekontrolisem.Majstor ustanovi da mi ne valjaju amortizeri i po preporuci ljudi sa foruma zakazem kod Gorana.

Covek me doceka ko da se znamo sto god.

Pregleda sve i kaze, samo gas sve je u redu,znaci da nije ,,vacaros,,ko neki.

Kakav je majstor neznam jer nista nismo radili,ali kao covek svepreporuke

Link to post
Share on other sites