Formula 1 Kraj sezone


Recommended Posts

Kraj sezone f1 ne bas dobre za ferari posle puno pehova mclaren mercedes bolji za bod ..... jbg.... Malo pre zavrsena trka ako ste gledali ne mogu da verujem da je jedna krivina presudila ..... stvarno ne mogu da verujem da glok nije uspeo da izdrzi ... :) jbg

Ferrari the best! :)

Link to post
Share on other sites

Tek sam se sad sastavio i jos uvek nemogu da verujem, a Glok je najobicnija ulizica koji je time sebi obezbedio ulazak u MClaren za sledecu sezonu a ja bih to prokomentarisao:Bash je ispao GOVNO i ja prvakom sampionata smatram Massu i TACKA.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A sto namesteno ?

Zar ne mislite da je MASA jedan obican divljak , koji ne zasluzuje da bude sampion ikad, tuga je sto ima tako dobar auto, a sto sampion kakav je JPMontoya nikad dobio pravo orudje za borbu, setite se dulea sa Shumaherovim ferarijem koji je u svakom segmentu bio bolji od wiliamsa, a mclaren mrzim jer gazi po mrtvima da dodje do rezultata i tu je montoya pokazao m.u.d.a i reko, ma jb te se bre i aj zdravo !

takose to radi !

Jos mi ostala zastava bmw-williams sto sam mazno u madjarskoj sa jarbola , kad je Montoya i Ralf vozio bmw.

Link to post
Share on other sites