NAJVECI BISERI NA FORUMU


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakle ovako:

Nerviraju me ljudi sa fejsbukom, cigla mobilnim telefonima, ovi sa skajp konekcijama da ustede, dziberi, sarenokosuljasi sa sirokim palacinkama i klinkama u kaficu sto sede, svi kojima na gepeku pise CDI, Paris Hilton extra jako, "eksperti" na TV, stoka na 4 migavca u sred trake kad ostavi auto, od pola osam do osam na prvom programu svi, Karleusu brate ni da ne spominjem, falsh rezervni delovi, ovo podneblje kao obecana zemlja za majstore za sve i svasta (danas sinter sutra direktor), ribe sa malim plucima ali velikim srcem, paz frizure pfuuu, fiat vozila (gama jebote), ove osminkane sto od nasabajle se vrte u Uscu, onda jedna ista ekipe sto ide po premijerama, finansijeri nebuloznih tabloida, PINK reprezentacija.

Ovo sa fejsbukom mi specijalno prijatno. Sedi riba u firmi, prima platu, udata i ima portal na tom sr.

Jebote, da je Holivud ne promasi ako naidje.

Sve me nervira

Zaboravio sam da spomenem coveka koji me ekstremno nervira - Alvirovica sa izrazom PNEUMATIK.... Krelac

Testiramo vozilo na putu do Kasimitrakijelisa. Na 387 kilometru imate rupu…

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

..iskreno volim zustriju voznju pogotovu po gradu dok je guzva u saobracaju ( previse takvih filmova sam odgledao, sta cu ^^ trep trep ) sve u svemu : Zivot je suvise kratak da bismo ga trosili na ruzne zene i automobile koji malo trose, amin ! :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

///Misic, on 08 November 2009 - 02:55 AM, said:

Ne ne ne...

Nisi u pravu, M+S znači Minter + Summer. Prvi je ove gume proizveo Michelin, ali su se zajebali u fabrici, trebalo je da piše Winter (zima), pa su okrenuli u kalupu slovo W i ispalo M - Minter... Sad jebiga, to se odomaćilo pa su svi proizvođači počeli da koriste tu oznaku...

Znači, ovo mi jače od onog što sam čuo uživo "lepo ti piše - M+S, što znači mokro+suvo " :blink: :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

... ja postadoh vlasnik jedne prelepe e46tice...

Auto vozi i moja devojka koja je jos uvek neiskusni vozac,pa sam primoran da stavim parking senzore...

pozz i devojci nikako bmw-a jeftinije je da se vozi taxijem!

( :lol: misliš da ćeš sa parking senzorima rešiti probleme ??? :lol: )

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...