NAJVECI BISERI NA FORUMU


Recommended Posts

Ideja mi je da ovde stavljamo najvece provale koje smo procitali na forumu.

Znaci bez ljutnje, cisto da se smejemo. Ima sigurno gluposti i koje sam ja ovde napisao, pa slobodno stavite, bar da se svi smejemo

Ja cu da pocnem, sa jednom koju sam upravo procitao.

Prosle godine sam u Grckoj video belu e30 sa crnim krovom,i crnim felnama 16.Moguti reci da je izgledala bas dobro.I naravno spustena,jer jedino tako ima efekta.
Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije smesno ali jako interesantno...:lol2:

Grazie, mille..

Sutra, tj. danas odoh da je..

Ordinare, porucim..

Nerviram se..

Malo samo..

Iskljucio sam je, videcemo sutra.

I ja sam za ..

Da je ona u pitanju, da je menjam..

Ma sve cu BRE da zamenim.

Zapostavio sam ga malo..

Auto.

Ne znam da li sam ja lud..

Izgleda da jesam.

Kao onaj u majstorskoj radionici..

Ne bas tako.

ima tu necega..

Link to post
Share on other sites

Od Ob1ja mozes slobodno sve, lik je najveci car, sve sto je napisao je carski, treba ga shvatiti, skroz specifican covek, car.....

Link to post
Share on other sites

vidim..

Primecen sam.

Hvala, hvala..

Inace..

Nije ovo bas dobra ideja, sa biserima..

Moze ako se ljudi poznaju, drugacije..

Uvredice se neko..

Link to post
Share on other sites

Ma nece ovo je onako sala, svakom se desi, malo da se smejemo... Dogovor je da nema ljutnje.... i nema losih namera....

Link to post
Share on other sites

Tema: Nirvanin BMW v.s. surakov Audi....

Ti me znas Nidzo, ako nista drugo razbicu mu one pisljive farove, pa nek ga vozi samo danju, j.bo ga audi

Misko, ako vidis u gradu onaj plavi audi bez farova, znaj da je bila trka i nesto poslo po zlu.

ma zašto da mu lupa kola samo nek mu zapreti da će mu ostaviti sestru u trajnom vlasništvu

ili možda bolje pre starta da mu to kaže

Da znas, cim je sa mojom sestrom, onda nije malo, nego malo vise poremecen.
Ma na vrh kur.a mi dosao sa audijem, je.o ga audi. Posvadja se bre i sa njim i sa sestrom i celom familijom. Sestra ce me staviti u top ako ga budem naterao da ovu kosilicu proda, al ko ga j.be. nek ide zivot.
Aj ne kenjaj majke ti. Ionako sam nervozan jos sad i ti mi pricas kako moj surak dobro vidi, pa sa audijem progledao. Ima oci ko babaroga a ne vidi dalje od nosa.

Bez uvrede, al nemoj me sad dirati, komentarima tog tipa kad sam sav u k.rcu

Link to post
Share on other sites

Tema: Ljiljin prijatelj & Volvo...v.s....LemiM5 & BMW....(ili...kako me je Gadafi "spasao" od Lemijevih provokacija :D :)

hahaha, pitaj ga oce on sa volvoom, na crtu sa mnom? :rolleyes: :spiteful:
i ko pobedi moze da zeni ljilju :spiteful:
auuuuuuuu, necu onda da se trkam ako volvo ima ispod 200 konja :lol2:
Link to post
Share on other sites
Lutao po bespucima neta i naletim na ovu vrlo kratku poruku na nekom forumu. Iskreno koliko mi je bilo smesno toliko i tuzno jer je covek zaista voleo taj auto.

Ernes Jusovic, Sarajevo...prvi auto koji sam kupio bio je ustvari NEKRETNINA, neki stari Mercedes, star 40 godina, koga je lik donio na kamionu ispred moje kuce. I onda je tu stajo jedno 5-6 godina, ali ja sam ga prao svake nedelje. Posle sam ga iznajmio komsiji da leze kokosi u njemu pa smo djelili jaja...

Iskreno , dok sam vozio staru SKODU 120L , upoznavao sam pametne cure. Sada samo neke dronfulje. :spiteful: Jbg.

Rekli ljudi iskreno.

Link to post
Share on other sites

(gadafi @ Mar 5 2008, 23:24) *

Marshall 205/50/15-86V glanc nove 2 komada 150 evra

///Misic - Sta je Marshall?

gadafi- robna marka

///Misic- nisam ni mislio da je dizajnerska kuca koja je osmislila saru...tvoj odgovor je dovoljno rekao o tome...

gadafi - evo da ga dopunim Marshall robna marka za gumu smile. kao sto je tigar ,sava ,pireli tongue.

///Misic - Nije tacno. Marshall je pojacalo.

gadafi - nije ovo forum o pojacalima ni o drugu maršalu Titu u pitanju su gume.takodzer nije u pitanju reka Sava. zato molim upravu da ovakve off postove izbrisu iz ovog topica i ostale slicne prirode koji nisu vezani za gume (takodje i moje postove vezane tj.ne vezane za ovaj oglas).hvala

///Misic - onda napisi marsal je iz te i te grupacije, kvalitet taj i taj, ovo ono, a ne da da mi solis pamet da je to robna marka.

gadafi - pa valjda nisi tolki tupsan vidis da se prica o gumama .a ako te bas interesuje potrazis lepo na netu ili pitas direktno ...a na pitanje ''sta je to marshall''

uputstvo za ubuduce . www.google.com

///Misic - brate demonstriras svoj IQ. Pa sto bi pitao kad ima sliku lepo? Sto?

Pa da mi kazes koji je kvalitet i ko stoji iza njih.

Znas kod guma je cena relativna stvar (ja malo da tebi solim pamet). Da li hoces da se prevezes, da li hoces za zimu, da li hoces brzinski index do 300km/h, da li ti je bitnije prijanjanje ili trajnost, da li su osetljive na udarce, stajanje... To se ujedno zove kvalitet.

Ali vise me za te gume zabole uvo.

gadafi- QUOTE(///Misic @ Mar 5 2008, 23:48) *

Sta je Marshall?

gadafi - sve je to ok ako si mislio ovim pitanjem sve to da saznas ... ja se onda duboko izvinjavam smile.gif

ujedno imas odgovor u samom postu

Marshall 205/50/15-86V glanc nove 2 komada 150 evra

a205širina gume u milimetrima,

50 je sirina gume

15 je unutrašnji precnik gume

86 je indeks opterecenja

V je indeks brzine

INDEKS 65 69 70 74 80 84 88 92 94 98 100 104 107 109

NOSIVOST (kg) 290 325 335 375 450 500 560 630 670 750 800 900 975 1030

Indeks brzine L M N P Q R S T U H V W Y

Brzina (km/h) 120 130 140 150 160 170 180 190 200 210 240 270 300

znaci mozes da natovaris oko pola tone kupusa i da ides oko 240 km/h i da ti bude udobno do jaja

surowi-ahahhaahahahahh znaci nemogu da prestanem da se smejem smile.gif

Sad mi dodje da kupim te gume iako mi netrebaju jer svaki put kad udjem u auto umrecu od smeha biggrin.gif

inace forum je pun bisera ,provala a i lupetanja :D

Link to post
Share on other sites

Al stvarno ima provala za plakanje.... Nije rec o drugu Marshalu titu, niti o reci Savi..... :D :D

Link to post
Share on other sites

uvek pocne ozbiljno a zavrsi se ...kako se zavrsi :)

kao npr :)

> ''BUBREZI''

Nigdje na forumu nisam našao temu koja govori o ovome, ali rado bih čuo mišljenja. Naime, bubrezi neodoljivo podsjećaju na uredno podšišane brčiće dobro nam znanog čike - Adolfa. Pogotovo kod starijih modela BMW-a. :D
I ja sam to cuo,da li ima istine u tome,ne znam!
moj prijatelj je nedavno pricao sa nekim njemcima,oni isto kazu da je to znacenje...sad ne znam..
Zanimljivo bi bilo vidjeti: šta bi bilo da je Adolf imao velike uši? :D
Onda bi BMW imao velike retrovizore :)
Koliko je meni poznato BMW je imao bubrege jos dok je cika Hica raznosio postu po rovovima na zapadnom frontu, to sto se mozda nekome cini da lice na brcice je verovatno samo paranoja. Koliko se secam naj stariji bubrezi koje sam video su visoki nekih 80-90 centimetara a siroki 20-30, to sigurno ne lici na Hitlerove brcice.
Mislim da si u pravu,bmw je stvoren pre nego sto je hica bio u jajima
Jako strog odgovor, njemački precizan i pedantan, dobro proučen i istorijskim činjenicama nepobitno dokazan. Hvala puno, ipak je znači paranoja u pitanju. Sad mi nekako uopšte ne liče na brčiće nekog poštara sa zapadnog fronta. :D :D :D

grill.jpg

ma gluposti, to bi bilo kao da sad zastavini farovi lice na seseljove naocare...
ahahahahahahaha.... gadafi manijaku jedaaannnn dje ti to pade na pamet.........

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol:

itd

:lol:

Link to post
Share on other sites
Svasta nama spremaju Meraklije..trebalo bi da idemo...evo..ja mogu da vozim ukocenog Nirvanu na zadnjem sedistu..podigla sam auto pa je sad udobniji :D
More dacu ti ja ukocenog :lol:

Eto takav bi odgovor ja sad trebao da dam, ali posto je dobronamerno, bolje da cutim :D

Eto, ja dobar covek pa sam uvek prijateljima sve davao dobronamerno.

Link to post
Share on other sites
e...breee :lol: ...Zastavini farovi zaista lice na Seseljeve naocare .... :D gde si se toga setio :D

pa lice :lol:

a Drazine naocarle lice na Fitjine farove

Link to post
Share on other sites
S'obzirom da nisam pri nekoj lovi,ova dva proizvodjaca su u istom cenovnom rangu(Tigar-195\60,r14 3800 din...hitiris-3650),zanima me sta uzeti?!!Hvala...
Link to post
Share on other sites
...da nije tebe verovatno se nikad ne bi sreli sa DOBRIM dizel motorom !!!

AJ LEPO I TI I MAJSTOR POD RUKU PA MALO KOD CIKA DOCE NA GENERALNI PREGLED !!!!!

...to ti je bas dobar dizel kad nece da se ugasi na leru !!! a jos ako je u brzini onda si za ginisa !!! verovatno ti se i kardan uvrce ko feder od snage motora !!!????

Link to post
Share on other sites