Sign in to follow this  
Followers 0
leon63

Auto servis Radovanovic

11 posts in this topic

Danas je u Nisu sklopljen ugovor sa auto servisom Radovanovic, ulica Merdarska 14, 18000 Nis, vlasnika Nebojse Radovanovica sa sedistem u Nisu, i brojem telefona 064-15-30-660, gde ce clanovi BMW kluba Srbija, za usluge od strane servisa od 01. januara 2009. godine, dobijati popust u iznosu od 10%.

U toku su pregovori sa dve auto perionice i dva ugostiteljska objekta i ovlascenim BMW servisom Mitic, kao i dva auto otpada i jednom prodavnicom delova, oko slicnih ugovora, o cemu cemo vas blagovremeno obavestiti.[

Vidi se ko je najvredniji. :rolleyes:

B) ....Svaka cast za trud... nadam se da je to samo pocetak..! ;-)

Nadam se i Ja , da ce biti jos popusta za clanove BMW kluba Srbije.

P.S. Zaronja iz tvojih usta u Bozje usi.

Jel taj servis samo radi BMW vozila ili radi sve? jel ima neko iskustva, kvalitet usluge, ljubaznost, cene usluga? Vec 2 godine odrzavam auto u jednom servisu, nije sad bitno koji je, pa razmisljam da ga promenim i naisao sam na internetu na ovaj servis, video ovu temu pa da eventualno predjem kod tog Nese...

Servis je odličan, ja odžavam aute zadnjih 10 godina. Radi i ostale. Ja imam sve pohvale.

Kakav je za trap? Planiram i to da sredjujem, mada imam nekih problema i sa motorom. Citao sam da je dobar taj servis Radijus, mada pojavio se i neki komentar da je jako poskupeo...

Najbolje pozovi i vidi, ja sve radim kod njega.

Sign in to follow this  
Followers 0