Pitanje za poznavaoce


Recommended Posts

zavisi ,kako je ostao bez papira , u principu veci ti je rizik da uzmes takav auto jer ne znas u sta se upustas , mozda je auto ukraden,u svakom slucaju vredi manje nego takav sa stranim papirima ,6-7 glava max

Link to post
Share on other sites

ok. ja sam planirao na 500 da ga uzmem. jer je stvarno u odlicnom stanju.

znaci vredi toliko ,aaj probacu da ga slikam pa da stavim ovde.

e da nije kraden 100% samo je na "kvarno" doteran ovde.

Link to post
Share on other sites

i to je mnogo ... obzirom na rizik koji snosis .... a to da li je na kvarno doteran ovde znas samo ako si ga i ti zajedno sa njim doterivao ... drugacije ne mozes biti 1000000% siguran

Link to post
Share on other sites

sta zovete 5-6 glava? ne razboram ako je mutan 500 e max......... slikaj pa da vidimo

Link to post
Share on other sites

I to sto kazu ljudi, S obzirom koja je kombinacija jedino da ga raskupusas i vadis pare i uzmes sta ti treba.

Ovako je rizicno. Ili sve prepakuj i cuti, ali za to si zakasnio. Posto si ovde svima rastrubeo. I ne postavljaj slike pogotovo ako mislis da ga zadrzis.

Budi siguran da toga ovde ima dosta ali svi cute.

Link to post
Share on other sites

razume se . kada sam rekao nema nikakve papire mislio sam radi kasnije uvoza ili sta vec, ali znam konkretnu

situaciju kada je mog drugara za ustavio pandur (Decko je iz fr i ima papire) dao mu je saobracajnu i sta sve ide valjda neke papire i sve je bilo ok,ima fr tablice na njemu i vozi ga i dan danas kad dodje.

ali po njegovoj prici kupljen je u nemackoj pa je izmedju nemacke i francuske nesto umuljano. znaci ima saobracajnu i neke ko zna kakve papire.

Link to post
Share on other sites